پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 2.5 (/forum-119.html)
+----- موضوع: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller (/thread-3142.html)

صفحه‌ها: 1 2

ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - Delphi - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ صبح

Module Joomla 2.5 :j17:

[تصویر:  1310696382_1_6bc88e67bb.png]

درود
توسط اين ماژول خبري جوملا سازگار با هر دو نسخه جوملا 2.5 و جوملا 1.7 ميتوانيد آخرين اخبار سايت خود را به صورت زيبا و اسكرولي نمايش دهيد!
تعيين عرض و ارتفاع تصاوير بندانگشتي
تعيين تعداد اخبار قابل نمايش
انتخاب تعداد كاراكترهاي قابل نمايش از خبر
اسكرول اخبار به صورت محوشوندگي
از خصوصيات اين ماژول است!

[تصویر:  1310696571_1_3896d99c79.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر - پیام عمرانی - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ عصر

ممنون بابت زحمتی که میکشید
بهتره در معرفی ماژولها از الگوی سایت استفاده کنید ( قرار دادن دمو ، نام ماژول و ... )

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر - Delphi - ۲۶-۹-۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ عصر

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - gamentech - ۲۸-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ عصر

نصبش کردم ولی در قسمت مدیریت ماژول این ارور رو می ده
اطلاعات xml در دسترس نیست.

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - sadraddin - ۲-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ صبح

این ماژول خراب است

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - yahafez110110 - ۲۹-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ عصر

نصبش کردم ولی در قسمت مدیریت ماژول این ارور رو می ده
اطلاعات xml در دسترس نیست.

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - novinfard - ۲۹-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ عصر

ممنون آقای باقری؛
ماژول رو تصحیح کردم. دریافت کنید.

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - Delphi - ۳۰-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ صبح

من فراموش کرده بودم ویرایشش کنم ممنون که این کارو انجام دادید.

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - gogerd - ۲-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ صبح

این مشکل xml عجب داستانی شده!!
کاش میشد حل بشه برای همه!
هم اکنون نیازمند یاری سبز حلالان مشکل xml هستیم!

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - Delphi - ۲-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ صبح

این فایل مشکل خاصی نداشت چون روی یک جوملای 1.7 یکم تغییرات داده بودم با اون هماهنگ کرده بودم . به خاطر همین روی 2.5 نصب نمی شد. و فراموش کرده بودم ویرایشش کنم . در ضمن مشکلاتتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید .. تا دوستانی که روی جوملا 1.5 کار می کنن. پاسختون رو بدن. من فقط روی 2.5 کار می کنم. به احتمال زیاد فایلتون مشکل داره از سایت سازنده مجددا دریافت کنید