پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول گوگول آنالیز برای جوملا 1.7 و 1.6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 2.5 (/forum-119.html)
+----- موضوع: ماژول گوگول آنالیز برای جوملا 1.7 و 1.6 (/thread-3141.html)

ماژول گوگول آنالیز برای جوملا 1.7 و 1.6 - Delphi - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ صبح

ماژول گوگل آنالیز جهت داشتن اطلاع دقیق از بازدید های سایت به کمک سایت گوگل آنالیز مورد استفاده قرار می گیرد . کاملا پارسی امید است مورد پسند واقع شود ......

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول گوگول آنالیز برای جوملا 1.7 و 1.6 - zaban26 - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ عصر

برادر ارجمند برای Joomla 1.5 سراغ نداری

RE: ماژول گوگول آنالیز برای جوملا 1.7 و 1.6 - صدرا حسابی - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ عصر

[/quote]

(۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ عصر)احسان جلائی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر ارجمند برای Joomla 1.5 سراغ نداری

این ماژولی که گذاشتند برای جوملا 1.7 در سایت سازندشم به روز رسانی نشده الان امتحان کردم نصب شد ولی ممکنه در کارش اختلال ایجاد شه و درست کار نکنه!

برای جوملا 1.5 و 1.6 هست و می تونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید.

دوست عزیز pop123 وقتی می گوییم توضیحات رو کامل بنویسید دلایل زیادی داره و یکی هم این هست که نسخه رو مشخص کنید، و برای ترجمه همه نسخه های موجود رو بزارید خیلی خوب می شه... با تشکر

برای استفاده از گوگل آنالیز می تونید از BIGSHOT Google Analytics هم استفاده کنید، البته من یه بار به مشکل خوردم از Asynchronous Google Analytics استفاده کردم.

RE: ماژول گوگول آنالیز برای جوملا 1.7 و 1.6 - Delphi - ۲۷-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ عصر

این ماژول در جوملا 1.7 تست شده و به درستی کار کرده