پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 2.5 (/forum-116.html)
+----- موضوع: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments (/thread-3055.html)

کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - Pourdaryaei - ۱۹-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ صبح

[تصویر:  30970.png]

سلام

این یک کامپوننت خیلی ساده است برای وبسایتهایی که با جوملا 1.6 یا 1.7 کار میکنند ، توسط این کامپوننت میتونید به کاربرتون اجازه اظهار نظر در سایتتون بدید

چیز خاصی نداره ، همراه این کامپوننت 2 تا پلاگین هم هست که باید اونها رو نصب و فعال کنید .

تا جایی که تونستم فارسی سازیش کردم ، اگر مشکلی بود ببخشید دیگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - data2010 - ۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ صبح

سلام. من این کامپوننت را نصب کردم ولی تغییر خاصی در سایت نمی بینم. برای کامپوننت های دیگر هم همینطور هست. مشکل از کجاست؟ با تشکر.

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - Pourdaryaei - ۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ صبح

باید پلاگینش رو فعال کنی

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - hajired - ۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ صبح

سلام
این کد امنیتی رو چه جور غیر فعال کنیم یا چه جور محدودترش کنیم مثلا فقط عدد یا حروف کوچیک باشه

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - Pourdaryaei - ۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ صبح

یادم نیست دقیق ولی ببینید توی تنظیماتش reCaptcha یا Akismet یا همچین چیزایی داره اون رو خاموش کنید ...

( بعضی از کدها رو هم میشه انتخاب کرد چطوری نمایش بدن ، ساده باشه ، عملیات ریاضی و ...
البته این کامپوننت رو نمیگما )

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - hajired - ۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ عصر

دوست عزیز منوی این کامپوننت برای من کامل نیست
به صورت زیر دیده میشه
آیا میشه کاری کرد

[تصویر:  0000000000000000000000000000.JPG]

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - Pourdaryaei - ۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ عصر

الان نگاه کردم ، چیز خاصی نداره پلاگیناش هم فقط برای فعال کردن کامپوننت توی محتواست ، کلا یه چیز جمع و جوره
اگر یه سیستم کامل میخوای از JAComment استفاده کن که برای جوملا 1.7 هم داره Ok

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - babani - ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ عصر

كپي رايت اينو ميشه برداشت

RE: کامپوننت ساده فارسی سیستم نظردهی - JooComments - Pourdaryaei - ۸-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ صبح

من چک نکردم ولی باید بشه