پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) (/thread-3001.html)

صفحه‌ها: 1 2

آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - rezaetemadi - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ صبح

سلم
با آرزوی قبول عزاداری شما دوستان

قول داده بودم قسمت مدیریت آلفا یوزر پوینت را فارسی کنم ، با لطف خدا این اتفاق افتاد

فقط مانده که دوستان بررسی کنند و اگر مشکلی در ترجمه داشت اعلام کنند تا بررسی شود و یک سیتم کامل را در اختیار دوستان قرار گیرد

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - Pourdaryaei - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ صبح

مرسی زحمت کشیدید ولی کاشکی آخرین نسخه ش رو فارسی میکردید Rose

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - rezaetemadi - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ صبح

من چیزی که در جومینا بود را فارسی کردم

ولی با این وجود حاضرم آخرین نسخه را هم فارسی کنم
فقط لینک دانلود بدهید
نسخه 1.5.13 را فارسی کردم

البته دوستان جومینایی قبلا قسمت کاربری را فارسی کرده بودند

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - Pourdaryaei - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ صبح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - rezaetemadi - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ صبح

چشم این را هم فارسی می کنم و در اختیار دوستان قرار خواهم داد
دوست عزیز این را که شما معرفی کردید نسخه 1.5.13 است ، همانی است که من و دوستان جومینا فارسی کردم برای جوملا 1.5

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - Pourdaryaei - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ صبح

اینی که برای دانلود گذاشتی که یه نسخه دیگه است ، 1.5.2 بود ... بعد نسخه هایی 1.6 و 1.7 هم داره برای جوملا 1.7

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - rezaetemadi - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ صبح

شما فقط لینک دانلود بدهید

چون فکر کنم من اشتباهی دانلود کردم

شما بگوئید کدام نسخه را می خواهید تا من کار ترجمه شروع کنم

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - Pourdaryaei - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ صبح

مهم نیست ، همینم کار راه میندازه ،

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - rezaetemadi - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ صبح

بعد از عاشورا نسخه جدیدی که شما می گوئید را پیدا می کنم و سعی در ترجمه اش را می کنم

فقط اگر در ترجمه مشکلی بود حتما بگویئد تا تصحیح شود !

RE: آلفا یوزر پوینت کامل فارسی (قسمت مدیریت فارسی شد ) - Pourdaryaei - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ صبح

مرسی ، شاید تو این چند روز بیکارم انجامش دادم