پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) (/thread-2883.html)

صفحه‌ها: 1 2

در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - gamentech - ۴-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ صبح

سلام به تمامی دوستان

کسی هست که بتونه این قالب رو فارسی کنه؟

از دوستان اگه کسی هست که بتونه فارسی سازی کنه خیلی ممنون می شم!

شدیدا به این قالب نیاز دارم.

پیشاپیش از همه دوستان خوبم تشکر می کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  aaa036e4cb16038f90e128d8e39c714f_L.jpg]

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - Reza Ganji - ۴-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ صبح

این قالب تجاری است و قرار دادن لینک دانلود قالب های تجاری در انجمن مجاز نیست !
اگر کسی از دوستان مایل بود اینکار را برای شما انجام دهد میتوانید در پیام خصوصی برای ان لینک دانلود را ارسال کنید !

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - gamentech - ۴-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ صبح

باشهBravo

دوستان عزیز اگه خواستید که به من کمک کنید به من پیغام خصوصی بزنید تا لینک دانلود رو برای شما بفرستم.Ok

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - alizadeh - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ صبح

سلام دوستان منم خیلی به این قالب نیاز دارم اگه کسی بود کمکم کنه بی نهایت ممنون میشم(میدونم کسی کمکم نمیکنه)

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - صابرمحمدی - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ صبح

دوست گرامی شما طبق آموزشهایی که تو انجمن هست پیش برو و هر جا مشکل داشتی مطرح کن دوستان کمکتون خواهند کرد

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - farjadp - ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ صبح

با درود
متوجه نشدم. لینک دانلود میخواید یا فارسی سازی؟

موفق باشید
مرتضی پورمحمد

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - alizadeh - ۱۷-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ صبح

دوستان من فارسی سازیشو خوندم ولی نتونستم چند بارم خوندم .فقط فارسی سازی لینکشو دارم.راستچین میشه کرد؟

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - مرتضی محمدجانی - ۱۷-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ صبح

دوست عزیز قالب را نصب کنید و دمو قرار دهید
اینطوری بهتر به نتیجه میرسید.
چرا کهخ باید دوستان قالب را ابتدا دانلود سپس در سیستم نصب و شروع به فارسی سازی کنند که این باعث میشه تا وقت گیر شود.
شما نصب کنید دمو قرار دهید تا دوستان هر کدام بتوانند قسمت های مختلف را برای شما فارسی ساپورت کنند.
موفق باشیدRose

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - alizadeh - ۱۷-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ صبح

من بسته روکلا نصب کنم حجمش خیلی زیاده 40مگابایت نمیشه قالبشو جدا کرد

RE: در خواست فارسی سازی قالب game magazine(لطفا) - مرتضی محمدجانی - ۱۷-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ صبح

خوب
مشکل هم اینجاست شما فایلی دارید به حجم 40 مگابایت و نمیشه دوستان دانلود کنند و ...
شما در یک ساب دومین نصب کنید .
لینک قرار دهید تا دوستان کمک کنند .
اینطوری زودتر به نتیجه میرسید .
Rose