پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{مهم} انتشار بسته های بروزرسانی امنیتی برای جوملا 1.5.24 و جوملا 1.7.2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: اخبار و اطلاعیه ها (/forum-1.html)
+--- انجمن: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها (/forum-107.html)
+--- موضوع: {مهم} انتشار بسته های بروزرسانی امنیتی برای جوملا 1.5.24 و جوملا 1.7.2 (/thread-2766.html)

انتشار بسته های بروزرسانی امنیتی برای جوملا 1.5.24 و جوملا 1.7.2 - Reza Ganji - ۲۴-۸-۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ صبح

بسته های بروزرسانی امنیتی برای جوملا 1.5.24 و جوملا 1.7.2 منتشر شده و لازم است کاربران جوملا هرچه سریعتر سایت های خود را بروزرسانی کنند !
برای دانلود میتوانید از سایت جوملای جهانی و یا پشتیبانان فارسی اقدام کنید !
سایت جوملای فارسی نیز بسته های بروزرسانی خود را منتشر کرده است !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین در پیوست نیز برای دانلود قرار داده شده است !

RE: انتشار بسته های بروزرسانی امنیتی برای جوملا 1.5.24 و جوملا 1.7.2 - navid2630 - ۲۷-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ عصر

سلام
دوستان بعد از بروز رسانی جوملا 1.5 هنگامی که در سایت عکس جدید وارد می کنم پلاگین گوگل آنالیز ارور می دهد
به این لینک وارد شوید
یک عکس جدید گذاشتم و لی پلاگین گوگل عکس را نمی زاره باز بشه و نوشته نشون می ده
خیلی عجیبه برای عکس هایی که قبلا وارد کردم این مشکل وجود نداره عکس جدید آپلود می کنم آدرس عکس میزارم این طوری نشون می ده
لینک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل از کجاست چون نمی خواهم این افزونه ارزشمند را غیر فعال کنم

RE: انتشار بسته های بروزرسانی امنیتی برای جوملا 1.5.24 و جوملا 1.7.2 - navid2630 - ۲۸-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ صبح

دوست من دمو قرار دادم
لینک ها هست
لطفا ببنید مشکل از کجاست