پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور (/thread-2601.html)

ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - bety - ۲۹-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ صبح

سلام
من مثل همیشه تو با ومپ سرور پایگاه داده می سازم ولی اینبار هیچ پوشه ای تو روت ومپ سرور ساخته نمیشه که جوملا رو توش نصب کنم. یعنی کجای کارم اشتباهه؟؟؟!!!

RE: ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - صدرا حسابی - ۲۹-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ صبح

می شه واضح تر بگید؟ شما از phpMyAdmin پایگاه دادرو ساختید و اون جا به درستی ثبت نمی شه؟
و یا این که فایل جوملا رو تو www اکسترکت کردین ولی در localhost مراحل نصب نمیاد یا در قسمت معرفی پایگاه داده اونجا ثبت نمی شه؟!

RE: ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - bety - ۲۹-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۴۲ صبح

تو phpmyadmin پایگاه داده رو ساختم و اونجا هم ساخته شد و رفت تو لیست پایگاه داده ها.
ولی تو لوکال هاست هیچ فولدری با اسم این پایگاه داده وجود نداره که جوملا رو توش اکسترکت کنم!

RE: ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - صدرا حسابی - ۲۹-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ صبح

مگه شما جوملا رو کجا اکسترکت می کنین همیشه؟ یه فولدر www در همون فولدر wamp بسازید و جوملا رو اونجا اکسترکت کنید، پایگاه داده شما در آین آدرس ذخیره شده:
\wamp\bin\mysql\mysql5.1.36\data

و به اسم پایگاهتون یه فولدر ایجاد شده در این مسیر.

RE: ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - صابرمحمدی - ۲۹-۷-۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ صبح

وقتی شما دیتابیس میسازین پوشه ای با همون نام ایجاد نمیشه برای جوملا
شما باید پوشه رو بصورت دستی بسازید و جوملا رو داخلش اکسترات کنید.و در مراحل نصب مشخصات دیتابیس ساخته شده رو به جوملا بدین

RE: ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - bety - ۳۰-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ صبح

وقتی جوملا رو اکسترکت می کنم و میخوام از تو لوکال هاست مراحل نصبش رو طی کنم با این پیغام مواجه میشم:
Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'C:/wamp/www/به بین/index.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in Unknown on line 0

RE: ساخته نشدن فولدر پایگاه داده در پوشه روت ومپ سرور - پیام عمرانی - ۲-۸-۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ صبح

شما یک بار دیگه wamp رو نصب کنید البته پیشنهاد من استفاده از xampp هست