پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد (/thread-2501.html)

میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد - ariatm - ۲۰-۷-۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ صبح

با سلام
یک سوال داشتم
میخاستم ببینم میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد
مثلا من یک دامنه به نام news دارم میخام وقتی کاربر با این دامنه وارد سایت میشه بره به بخش اخبار سایت
ممنون میشم بفرمایید عملی هست یا نه؟

RE: میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد - مرتضی محمدجانی - ۲۰-۷-۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ صبح

در قسمت تنظیمات صفحه اول آدرس را صفحه مورد نظر خود انتخاب کنید
Rose

RE: میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد - احسان افشاری - ۲۰-۷-۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ صبح

منظورتون رو خوب متوجه نشدم.یعنی دامنه ی news که یک دامنه ی جدا و پارک شده هست؟
مثل این : news.ir?
یا ساب دامین هست؟اگر ساب دامین هست میتونید از ریدایرکت دامنه در خود هاست استفاده کنید.یعنی وقتی ساب دامین رو ساختید از خود هاست ریدایرکت کنید به آدرس اخبار سایت.

RE: میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد - پیام عمرانی - ۲۰-۷-۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ صبح

در تکمیل صحبتهای دوستمون ...
شما با htaccess میتونید دایرکت کنید هر جایی که خواستید

RE: میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد - ariatm - ۲۰-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ صبح

با تشکر از همه دوستان عزیز
مثلا سایت من اسمش هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من توی سایتم یک بخش به نام اخبار دارم که میخام وقتی کاربران با آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وارد سایت میشن مستقیم بره بخش اخبار
در ضمن فکر میکنم آقای عمرانی متوجه منظور من شدن اگر درست فکر کردم ممنون میشم htaccess رو بیشتر توضیح بدید
htaccess چی هست ؟؟؟؟

RE: میشه دامنه رو روی یک بخش خاصی از سایت تنظیم کرد - پیام عمرانی - ۲۰-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ صبح

البته این کار شما براحتی در کنترل پنل دامین انجام میشه و با نام دامین فرواردینگ شناخته شده است
اکانت هایی که از پارس جوم هاست تهیه میشوند به صورت رایگان این گزینه را دارند