پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
راهنمایی جهت نصب جوملا روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: راهنمایی جهت نصب جوملا روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) (/thread-2491.html)

راهنمایی جهت نصب جوملا روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) - gouser - ۱۹-۷-۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ صبح

سلام و درود به شما عزیزان و مدیران و کاربران پارس جوم
حقیقتش من می خواستم جوملا رو روی سیستم شخصیم نصب کنم ولی در هنگام نصب در قسمت ورود اطلاعات شکل زیر به مشکل برخوردم با توجه به اینکه دیتا بیس رو از قسمتphpmyadmin بارها ساختم ولی نشد و پس از وارد کردن اطلاعات
[تصویر:  fapanel28.gif]

با ابن ارور مواجه میشم .Think
[تصویر:  fapanel27.gif]
.Think

RE: راهنمایی جهت نصب جوملا روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) - صدرا حسابی - ۱۹-۷-۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ صبح

نام کاربری رو root وارد کنید، نام پایگاه داده رو هم همونی که در phpmyadmin ساختین وارد کنید و بهتر نوع پایگاه داده رو mysqli بزارید.
برای این که بهتر نتیجه بگیرید "آموزش نصب جوملا در لوکال" رو در گوگل جستجو کنید از روی آموزش تصویری نصب کنید. از 2 wampserver استفاده می کنید؟

RE: راهنمایی جهت نصب جوملا روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) - gouser - ۱۹-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ عصر

سلام
من اینا رو وارد کردم ولی فکر کنم با دیتابیس مشکل داره که ارور می ده . آموزش نصبش رو هم از چند تا سایت خوندم ولی افاقه نکرد ، این روی لپ تاپ هم نصب می شه ؟

RE: راهنمایی جهت نصب جوملا روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) - پیام عمرانی - ۱۹-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ عصر

شما از xampp استفاده کنید ، ورژن 1.7.1 به نظر من بهترین ورژن هست

RE: راهنمایی جهت نصب جوملا روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) - gouser - ۱۹-۷-۱۳۹۰ ۰۶:۲۸ عصر

سلام آقا پیام
آره نصب کردم جواب داد .
ممنون Ok