پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
اضافه کردن یک جمله به آخر تمام مطالب یک مجموعه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: اضافه کردن یک جمله به آخر تمام مطالب یک مجموعه (/thread-2231.html)

اضافه کردن یک جمله به آخر تمام مطالب یک مجموعه - p30note - ۲۸-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ صبح

من می خوام یه جمله ثابت رو به تمام مطالب یک مجموعه اضافه کنم. ایا میشه که یک جمله به تمام مطالب یک مجموعه اضافه کرد که نخوام یکی یکی مطالبو ویرایش کنم؟

RE: اضافه کردن یک جمله به آخر تمام مطالب یک مجموعه - احسان افشاری - ۲۸-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ صبح

(۲۸-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ صبح)p30note نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من می خوام یه جمله ثابت رو به تمام مطالب یک مجموعه اضافه کنم. ایا میشه که یک جمله به تمام مطالب یک مجموعه اضافه کرد که نخوام یکی یکی مطالبو ویرایش کنم؟

بهتر بود این پست رو تو بخش پشتیبانی می زدی

RE: اضافه کردن یک جمله به آخر تمام مطالب یک مجموعه - مرتضی محمدجانی - ۲۸-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ عصر

شما می توانید یک ماژول جدید از نوع html بسازید متن را در آن قرار داده و با استفاده از قرار دادن ماژول در محتوا این کار رو انجام دهید
البته فکر کنم k2 بتوان این کار رو انجام داد
Rose

RE: اضافه کردن یک جمله به آخر تمام مطالب یک مجموعه - احسان افشاری - ۲۸-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ عصر

فکر خوبی هست.
ولی ایشون می خواهند یک جمل رو به به یک مجموعه اضافه کنند نه کل سایت!
اگه اونطوری میشه کاری کرد بفر مایید .

RE: اضافه کردن یک جمله به آخر تمام مطالب یک مجموعه - مرتضی محمدجانی - ۲۸-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ عصر

می توان با استفاده از افزونه شخصی سازی ماژول این کار را انجام داد که مثلا برای یک سری از مطالب خاص و یا یک سری از کاربران خاص نمایش داده شود