پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: {ويژه} بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d (/thread-2176.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - امید - ۲۳-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ صبح

ماژول رو که نصب کردین توی یکی از موقعیت های سایتتون قرار بدین و فعال کنید و نمایشش رو در صفحه های مورد نظرتون قرار بدین.

یاعلی

RE: بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - reza444 - ۲۰-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ صبح

باسلام میشه توضیح بدید چه جوری نصب میشه

RE: بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - saeidbb - ۷-۱۱-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ صبح

سلام .
میشه مراحل نصب را توضیح بدید ؟

بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - karami.sara - ۱۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ عصر

سلام
من هم ماژول و هم کاموننت رو نصب و فعال کردم، اما تو صفحه اصلی میزنه هیچ کاربری وجود ندارد. هیچ چت رومی را هم نشن نمی ده. باید چی کار کنم؟

بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - mahmoudzadeh - ۲-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ عصر

salam
man nemidonam chetor mishe in ro nasb kar(mod_JPFchatonline_fa_eapj.zip)
lotfan rahnami konid?
bad bara joomla 1.5 ya 2.5?

بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - sfmhoo - ۹-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ صبح

سلام آیا این افزونه برای جوملا Joomla 2.5 وجود داره؟
ممنون میشم دوستان پاسخ بدن

بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - Reza Ganji - ۹-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ صبح

شاید در انجمن نسخه ترجمه نشده اش باشه.
قبلا معرفی مرده بودم یادم نیست نسخه 1.6 هم داشت یا نه و اگر نسخه جوملا 1.6 هم باشه با 2.5 سازگاره.
این افزونه تجاری شده و نمونه اون هم اگر باشه تجاریه.فکر میکنم قبلا رفته بودم نسخه جدید رو دانلود کنم و تجاری شده بود.

RE: بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - godking - ۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ عصر

با سلام
خسته نباشید.
پست خیلی خوب و مفیدی بود.
لطفا آموزش نصب و راه اندازیش رو هم بذارید تا کاملا تکمیل بشه.