پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: کامپوننت های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-57.html)
+---- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-59.html)
+---- موضوع: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان (/thread-21303.html)

صفحه‌ها: 1 2

کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - محمدسلیمانی - ۳۱-۴-۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ صبح

سلام به همگی
کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا رو براتون به پیوست ارسال میکنم

با استفاده از این کامپوننت میتونید به راحتی ثبت نام در سایت جوملایی خودتون رو با استفاده از کدتایید برای صحت تلفن همراه درج شده توسط کاربر انجام بدید

این کامپوننت در حال حاظر به یک پنل پیامک به طور پیش فرض متصل هست اگر خودتون پنل پیامک دارید میتونید با تغییر وب سرویس فعلی اونو به درگاه خودتون متصل کنید.

پنل پیامک فعلی بلک لیست هم داره و برای معرفی سایتش بهم یک پنل هدیه داده و گفته کسانی که از این کامپوننت و بقیه اسکریپت هایی که به پنل متصل هستند استفاده کنند بهشون پنل رایگان میده (البته من برای آزادی عمل لینکش رو منتشر نمیکنم تا تصمیم گیرنده خودتون باشید.)

اما از اونجایی که رسالت من در انجمن های جوملا محدودکردن کاربران و دوستان خودم نیست این کامپوننت رو کاملا کدباز و بدون محدودیت ارائه میکنم. البته هدف اصلی من از انتشار این کامپوننت بعد آموزشی اون هست پس امیدوارم دوستان خوبم در انجمن به این موضوع دامن بزنن و آناتومی این کامپوننت رو شرح بدن من هم سعی میکنم در اولین فرصت با ارائه محصولات کاربردی بومی دیگه و همچنین آموزش های پروژه محور دنباله روی راهشون باشم .

امیدوارم به کارتون بیاد و ازش نهایت استفاده رو بکنید

توضیح آخر اینکه کامپوننت ippanel رو برای این منظور بهینه کردیم و تمام کامنت ها و حتی کپی رایت ها به قوت خودشون باقی هستند.
موفق باشید.

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - shahryar warez - ۳۱-۴-۱۳۹۷ ۰۷:۱۶ صبح

با تشکر از مهندس محترم لطفا در صورت امکان در گیت هاب منتشر نمایید و همینطور بفرمایید نسخه php و سازگاری روی جوملا چند هست.
با تشکر از شما و محبتی که انجام دادید

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - hamzeh12hh - ۲۱-۶-۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ عصر

سلام
من کامپوننت رو فعال کردم ولی ی سوال؟؟
الان من چطور فرم ورود رو ک با ایمیل کار میکنه ب فرم ورود این افزونه تغییر بدم؟
چون ن افزونه پنل مدیریتی ک این کا رو بشه کرد داره ن ماژولی براش هست

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - hamzeh12hh - ۲۱-۶-۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ عصر

ببخشید حواسم ب ایتم منو ها نبود!!

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - majid33 - ۸-۸-۱۳۹۷ ۰۵:۴۲ عصر

با سلام ممنون بابت معرفی

وب سرویس فعلی رو چطور میشه تغییر داد؟

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - majid33 - ۱۴-۸-۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ صبح

کسی نیست کمک بکنه؟

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - محمدسلیمانی - ۲۷-۸-۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ صبح

سلام
اگر کمی کدنویسی بلد باشید در خود کدها کامنت شده

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - majid33 - ۲۷-۸-۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ صبح

متوجه نشدم
میشه دقیق تر راهنمایی کنید؟ کدو فایل رو بگردم؟

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - majid33 - ۲۷-۸-۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ صبح

میشه راهنمایی کنید؟

RE: کامپوننت ثبت نام پیامکی جوملا کدباز و رایگان - majid33 - ۲۸-۸-۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ عصر

کسی نیست راهنمایی بکنه؟