پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
بارگذاري فايل در rsform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: بارگذاري فايل در rsform (/thread-21283.html)

بارگذاري فايل در rsform - azar431 - ۱۴-۴-۱۳۹۷ ۰۵:۲۱ عصر

سلام خسته نباشيد
من فرم با rsform ساختم يه مشكل دارم اين كه من از بارگذاري فايل استفاده كردم اما ميخام فقط يه فايل رو اپلود نكنم و امكان بارگذاري فايلهاي بيشتر باشه ...
فقط چون تعداد مشخص نيست ميخام كه مثلا يه نوشته بارگذاري فايلهاي بيشتر باشه كه روش بزنن بتونن هر تعداد فايل رو كه بخان اپلود كنن
چجوري اينو درست ميشه كرد ؟

RE: بارگذاري فايل در rsform - محمدسلیمانی - ۱۴-۴-۱۳۹۷ ۰۶:۲۵ عصر

در اراس فرم امکان ایجاد فید توسط کاربر وجود نداره بخصوص اینکه گاهی مثلا طرح بندی را در حالت غیر خودکار قرار بدید این نشدنی هست

اما میتونید هر چند تعداد فیلد یا فایل آپلود ایجاد و مخفی کنید و از کاربر بخوایم تعداد فایل ها رو انتخاب و براش قابل رویت بشه یا کنار هر فایل آپد یک چک باکس بذارید که با تیک زدن اون یه فیلد اضافه بشه و الی آخر و برای زیبا شدن شکل چک باکس با استفاده از کدهای CSS بهش شکل + بدید.

RE: بارگذاري فايل در rsform - azar431 - ۱۴-۴-۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ عصر

اينايي رو كه گفتين ممنون ميشم بگيد چجوري
يه كوچولو راهنماي كنيد ممنون ميشم

RE: بارگذاري فايل در rsform - محمدسلیمانی - ۱۵-۴-۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ صبح

این آموزش ها را دنبال کنید به نتیجه میرسید.

فیلد مخفی شونده (کد نویسی)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه فرم فیلد مخفی شونده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلد مخفی شونده (شی گرا)

موفق باشید.

RE: بارگذاري فايل در rsform - azar431 - ۱۶-۴-۱۳۹۷ ۰۶:۰۴ عصر

سلام ....ممنون از كمكتون ...من با روش خود rsform كه اموزششو گذاشته بودين(مورد سوم ) تونستم درست كنم

فقط يه چيزي اينكه الان وقتي شرط برقرار ميشه بارگذاري ميشه كرد اما خود ميشه دو تا فايل !!
من ميخام تعدادمحدود نباشه
يعني براي فايل سوم چي ؟
يه جور لوپ باشه درست ميشه ايني كه من ميخام

RE: بارگذاري فايل در rsform - محمدسلیمانی - ۱۷-۴-۱۳۹۷ ۱۲:۲۴ صبح

این درسته و برای هر کلید رادیویی باید همین کار را انجام بدید

به جای کلید رادیویی از چک باکس استفاده کنید و شکل چک باکس رو با استفاده از css تبدیل به + کنید