پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نحوه استفاده از صفحه php که داخل تگ script هست - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (http://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نحوه استفاده از صفحه php که داخل تگ script هست (/thread-21265.html)نحوه استفاده از صفحه php که داخل تگ script هست - esti99999 - ۲۵-۳-۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ صبح

با سلام،

من چطور میتونم از این کد در جوملا استفاده کنم:

کد:
<script src="http://www.tgju.org/webservice/global/snippet-loader.php?token=webservice&items=ons,mesghal,geram18,geram24,sekeb,sekee,nim,rob,gerami,platinum,pallad​ium,silver,oil,oil_brent,oil_opec,bourse,price_dollar_rl,price_eur,price_aed,pri​ce_gbp,price_sek,price_dkk,price_jpy,price_myr,price_kwd,price_syp,price_rub,pri​ce_omr,price_sgd,price_iqd,price_afn,price_azn,price_aud,price_cad,price_cny,pri​ce_chf,price_nok,price_try,price_hkd,price_sar,price_inr,price_pkr,price_bhd,pri​ce_qar,price_nzd,price_thb,price_amd,price_gel,bank_usd,bank_eur,bank_aed,bank_g​bp,bank_sek,bank_dkk,bank_jpy,bank_myr,bank_kwd,bank_syp,bank_rub,bank_omr,bank_​sgd,bank_iqd,bank_afn,bank_azn,bank_aud,bank_cad,bank_cny,bank_chf,bank_nok,bank​_try,bank_hkd,bank_sar,bank_inr,bank_pkr,bank_bhd,bank_qar,bank_nzd,bank_thb,ban​k_amd,bank_gel,sana_buy_usd,sana_buy_eur,sana_buy_aed,sana_sell_usd,sana_sell_eu​r,sana_sell_aed,transfer_usd,transfer_eur,transfer_aed&opts=diff,low,high,time&placeholder=tgju-data"></script><div id="tgju-data"></div><style>
</style>
با تشکر


RE: نحوه استفاده از صفحه php که داخل تگ script هست - hamzeh12hh - ۲۵-۳-۱۳۹۷ ۰۵:۳۰ صبح

سلام
در جوملا ماژولی به نام "اچ تی ام ال دستی" وجود داره که با ساخت این ماژول میتونید ب صورت دستی و با کد نویسی توسط خودتون ماژول دلخواهتون رو بسازید و در موقعیت دلخواه قرار بدید.
کد هاتون رو از طریق همین ماژول در وب سایت قرار بدید ببینید عمل میکنه یا خیر


RE: نحوه استفاده از صفحه php که داخل تگ script هست - Reza Ganji - ۲۶-۳-۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ عصر

درود
برای جاوا اسکریپت میشه اینگونه عمل کرد ولی برای کدهای پی اچ پی بهتره پلاگین Sourcerer را استفاده و چک کنید.
البته افزونه های دیگری هم برای این منظور وجود دارد.
من براتون این پلاگین را در پیوست قرار دادم منتهی توجه داشته باشید در نسخه رایگان برخی امکانات نسخه تجاری وجود ندارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


همچنین یکی از اولین ومعروفترین کامپوننت ها برای این منظور Jumi است که رایگان هم هست که بد نیست اون هم تست کنید و من براتون دانلود و در پیوست قرار دادم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


برای دیدن الحاقات بیشتر میتونید لینک زیر را مشاهده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.RE: نحوه استفاده از صفحه php که داخل تگ script هست - esti99999 - ۲۷-۳-۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ عصر

با سلام،
ضمن تشکر بابت جواب ارسال شده به اطلاع می‌رساند که قبلا این کد بالا رو خودم هم تو قسمت custom html قرار دادم و هم از ماژول sourcere برای قرار دادن کدها استفاده کردم ولی نتیجه بخش نبود و هیچی نشون نمیده، اگر امکان داره متونید خودتون یه امتحانی بکنید نتیجه رو اطلاع بدبد.
با تشکر


RE: نحوه استفاده از صفحه php که داخل تگ script هست - Reza Ganji - ۲۸-۳-۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ صبح

درود
این کد شما برای چی هست.البته بنظر میاد شما برای نمایش قیمت ارز و طلا و.. میخواهید استفاده کنید.این سایت بصورت تجاری این خدمات رو ارائه میده.
این کد را چگونه دریافت کردید ؟ خودتون از خروجی سایت برداشتید یعنی اونها برای نمایش دراختیار همه گذاشتند یا استخراج کردید؟