پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ریدایرکت لینک جوملا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (http://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ریدایرکت لینک جوملا (/thread-21221.html)ریدایرکت لینک جوملا - مینا توسلی - ۲۸-۲-۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ صبح

سلام
میخواستم لینک خراب سایتمو به لینک دیگه ریدایرکت کنم؟؟؟
چه افزونه ای برای اینکار هستش؟؟؟
افزونه بهتره یا با استفاده از کد؟؟؟؟
آخه لینکهام تقریبا 10تا ایناست.
سوال دیگه اینه که 2سال قبل نقشه سایتمو تو گوگل وبمستر ثبت کردم،حالا اونو حذف کنم ویه نقشه ی جدیدی رو ثبت کنم واس سایتم مشکل به وجود میاد؟؟؟
ممنون.


RE: ریدایرکت لینک جوملا - shahryar warez - ۳۰-۲-۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ عصر

به تجربه ثابت شده لینک های قدیمی در جوملا نمی تونه به صورت کامل انتقال پیدا کنه به همین ترتیب به دنبال این زیاد نباشید که بخواهید اینطوری فقدان سایت خودتون رو جبران کنید . بهترین پیشنهاد ساخت یک صفحه ۴۰۴ خوب و کامله و بعد از اون شما باید در ۹۰ الی ۱۸۰ روزی که گوگل به شما وقت ثبت مجدد می ده سایت خودتون رو با شتاب دهنده هایی دوباره وارد بازار وب بکنید به عنوان مثال شما می تونید با تبلیغ گرفتن از سایت های دیگه مثل ریپورتاژ به مطالب پرطرفدار خودتون این کار رو سرعت بدید وبازنشر و صحبت کردن در مورد مطالب به لینک جدید در شبکه های اجتماعی هم بسیار کاربردی هست و همینطور شما می تونید در مطالب جدید خود به مطالب قدیمی که لینکشون تغییر کرده لینک کنید و به قولی انکر لینک درست کنید . و همینطور ثبت نقشه سایت جدید بر اساس لذوم تغییرات بوده پس شما راه دیگه ای ندارید پس مشکلی در این رابطه زیاد نیست نقشه سایت بیشتر واسط ارسال می باشد تا دیتابیس ثبت شده ها پس مواردی که ثبت شدند در جای دیگری وجود دارد و جای نگرانی نیست .
به تجربه شخصی شما در ۳۰ روز آینده باید تصمیم بگیرید سایت خودتون رو به لینک های جدید چطور مدیریت کنید : آیا می خواهید بمیرید ؟ یا می خواهید ترمیم و بازپروری بشید ؟ اینجاست که بهتون پیشنهاد می کنم سیر صعودی ارسال مطلب در سایت خودتون را ۲ الی ۳ برابر کنید . و تاجایی که می توانید از بیرون سایت به مطالب جدید لینک های تمیز و خوشمیزه بیارید .

و خیلی از راه های دیگه که توضیح دادن واقعا زیاده . در کل فکر کنید شما باید سایت خودتان را دوباره درست کنید از اول بیارید بالا با این تفاوت که گوگل به شما بخاطر تغییر لینک ها کم اعتماد شده.

نقل قول: اگر لینک شما فقط ۱۰ تا هست کافیه مطالب با لینک های جدید تو گوگل در وب مستر کنسول دوباره fetch کنید