پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
راهنمایی درباره کد استایل - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: راهنمایی درباره کد استایل (/thread-21120.html)

راهنمایی درباره کد استایل - mandoor - ۱۱-۱۲-۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ عصر

دوستان سلام من در سایتم کدی در قسمت خانه گذاشته شده که مجموعه ای رو بصورت اخبار با تصویر نشون می ده اما یه راهنمایی می خوام فقط تعداد 5 عدد رو نشون می ده و هرکاری کردم نتونستم مشکل رو پبدا کنم هر متنی که داخل اون مجموعه می زارم رو نشون نمی ده اگر امکانش هس راهنمایی کنید

<div class="box-mc">
<h3 class="modtitle">اخبار سایت</h3>
<p>&nbsp;</p>
<div class="content" data-anijs="if: scroll, on:window, do: fadeInUp animated, before: scrollReveal">[yt_carousel source="category: 97" style="0" items_column0="4" items_column1="4" items_column2="3" items_column3="2" items_column4="1" margin="0" image="yes" image_height="224" image_width="295" title="yes" title_link="yes" title_limit="50" intro_text="yes" intro_text_limit="120" color="#898989" background="#2D89EF" title_color="#898989" arrows="yes" arrow_position="default" pagination="no" autoplay="no" hoverpause="yes" lazyload="no" loop="no" delay="4" speed="0.35" ]</div>
</div>

RE: راهنمایی درباره کد استایل - mostafa272 - ۱۲-۱۲-۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ صبح

دمویی بذارید. این تیکه کد چیزی که مربوط به سمت کلاینت باشه نداره. این متن طولانی تنظیمات ماژول
yt_carousel
هست. باید کد خروجی سورس صفحه رو ببینیم تا مشخص بشه مقادیربه درستی به خروجی ارسال میشه و اصلا مشکل از کجاست