پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found (/thread-20947.html)

رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - missaphro - ۲۳-۷-۱۳۹۶ ۰۹:۱۰ عصر

با سلام
در هنگام نصب هر افزونه یا پلاگینی این خطا ظاهر میشه
به چه شکل میشه این خطا رو رفع کرد؟
Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found in /home/public_html/libraries/cms/installer/adapter.php on line 24

RE: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - Pourdaryaei - ۲۳-۷-۱۳۹۶ ۰۹:۲۴ عصر

به همون مسیری که خطا میده برید

کد:
public_html/libraries/cms/installer

فایل adapter.php رو حذف کنید و با همین فایل جدید از جوملای سالم جایگزین کنید

RE: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - missaphro - ۲۳-۷-۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ عصر

این کار رو قبلا هم کردم بازم همین ارور رو میده

این کار رو قبلا هم کردم بازم همین ارور رو میده

RE: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - Pourdaryaei - ۲۴-۷-۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ صبح

پکیج کامل جوملا رو هم امتحان کردید بریزید و پوشه نصب رو حذف کنید؟؟

RE: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - Reza Ganji - ۲۴-۷-۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ صبح

درود
اروری در این رابط در گیت هاب هم ثبت نشده بود.برای فایل module.php در همون مسیر :

کد:
libraries/cms/installer/adapter/module.php

تغییرات اعمال شده مانند لینک زیر را انجام دهید و تست کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممکن است مشکل شما با ارتقا نسخه پی اچ پی به 5.6 یا 7.0 حل شود

RE: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - missaphro - ۲۴-۷-۱۳۹۶ ۰۴:۳۳ صبح

بله . سرچ کردم چیزی پیدا نشد
گفتم شاید کسی به این ارور برخورده باشه بتونه کمک کنه
ممنونم به هر حال

RE: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - Reza Ganji - ۲۴-۷-۱۳۹۶ ۰۴:۴۶ صبح

پی اچ پی هاست را ارتقا داده اید ؟

RE: رفع خطای Fatal error: Class 'JAdapterInstance' not found - missaphro - ۲۴-۷-۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ عصر

سلام
بله عوض کردم بازم نشد