پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 (/thread-20941.html)

عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - koutiani - ۱۸-۷-۱۳۹۶ ۰۵:۴۶ صبح

سلام به همه
بعد از آپدیت به ورژن 3.8.1 وقتی می خوامPlugin پلاگین و Moduleماژول و یا Componentکامپوننت را آپدیت کنم این پیام میده:
Warning
JInstaller: :Install: Can't find XML setup file.
Update path does not exist.

حتی برای آپدیت پکیج زبان فارسی 3.8.1.1. آدرس سایت پکیج زبان چک کردم. پکیج ها مشکلی ندارن و آدرسشون درسته .
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

RE: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - محمدسلیمانی - ۱۸-۷-۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ صبح

ورژن php هاست و بالا ببرید.

RE: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - Reza Ganji - ۱۸-۷-۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ عصر

درود
برای بروزرسانی از طریق جوملا allow_url_fopen در پی اچ پی باید فعال باشد. اگر فعال نباشد جوملا نمیتونه بروزرسانی را مستقیم انجام دهد.فکر‌میکنم باید از هاستینگ بپرسید ببینید فعال هست یا خیر

RE: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - koutiani - ۱۹-۷-۱۳۹۶ ۰۶:۳۶ صبح

سلام.
ورژن php هاست ، 7 هست.

RE: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - koutiani - ۱۹-۷-۱۳۹۶ ۰۶:۴۶ صبح

سلام
در فایل php.ini در دو مسیر public_html و مسیر public_html/administrator گزینه allow_url_fopen=On را قرار دادم. الان فایل php.ini در مسیر administrator به صورت زیر است:

کد:
allow_url_fopen=On
allow_url_include=Off
disable_functions=show_source, system, shell_exec, passthru, exec, phpinfo, popen, proc_open
register_globals=Off
safe_mode=Off
open_basedir=/home/***:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp

کش را حذف نموده و دوباره اقدام به آپدیت کردم. متاسفانه همان نتیجه قبلی مشاهده کردم.
پکیج های را دانلود کرده و سعی کردم به صورت فایل نصب کنم ولی بازهم همین پیام دیدم. از طریق وب پکیج ها و Module پیدا کردم اما باز هم نصب نشدن. مشکل عدم نصب بسته جدید هستش. یعنی هیچ افزونه ای الان نصب نمیشه. SosSos

RE: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - Reza Ganji - ۱۹-۷-۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ صبح

شما فقط خط اول رونیاز دارید.بقیه رو حذف و تست کنید.
بهتره یک فول بک آپ مطئن از سایتتون بگیرید و بسته خام جوملا را روی سایت اکسترکت کنید و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید و نتیجه رو چک کنید

RE: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1 - koutiani - ۲۰-۷-۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ صبح

سلام
فایل php.ini اصلاح کردم اما نتیجه تغییری نکرد.
فایل جوملا 3.8.1 را روی هاست و در پوشته Public_html اکسترکت کردم و پوشه installation را حذف کردم. پس از حذف کش مجدد اقدام به آپدیت کردم که متاسفانه نتیجه تغییر نکرده و همچنان امکان نصب و یا ارتقا هیچ بسته ای را ندارم. SosSos