پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: کار نکردن Maximenu CK Params در سرور (/thread-20611.html)

کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - Pedram_IR - ۱۴-۱۲-۱۳۹۵ ۰۵:۵۶ عصر

با عرض سلام

بنده یه سایت طراحی کردم که درش از Maximenu استفاده کردم ولی بعد که از لوکال به سرور منتقلش کردم Maximenu CK Params کار نکرد و با اینکه پلاگین نصب و فعاله، در Maximenu مینویسه Component Maximenu CK Params is not installed و بعدش درخواست دانلود می کنه. از دوستان کسی می دونه علتش چیه؟

با سپاس

RE: کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - Pourdaryaei - ۱۴-۱۲-۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ عصر

كامپوننت رو حذفش كنيد و دوباره نصب كنيد ببينيد مشكل برطرف ميشه يا خير

RE: کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - Pedram_IR - ۱۴-۱۲-۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ عصر

هم Maximenu CK و هم Maximenu CK Params رو کامل حذف کردم و مجددا نصب کردم ولی بازم همون اشکال هست، با وجود اینکه کامپوننت نصبه ولی میگه نصب نیست.

مشاهده بفرمایید:

[تصویر:  zqv1_2017-03-04_155122.jpg]

ولی ارور نصب نبودن میده:

[تصویر:  2ult_2017-03-04_155006.jpg]

RE: کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - Pedram_IR - ۱۵-۱۲-۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ صبح

فکر کنم مشکل رو متوجه شدم ولی تو راه حل موندم، احتمالا علت مشکل اینه که نام پوشه آدمین رو عوض کردم و احتمالا باید تغییراتی تو کد کامپوننت بدم. من فایل com_maximenuck_4.1.1.zip رو که در پلاگین بود اکستراکت کردم و 59 فایل php که درش بود رو باز کردم و مسیرهایی که درش administrator استفاده شده بود به نام پوشه جدید نغییر دادم و مجددا اون رو زیپ کرده و نصبش کردم ولی بازم همون ارور رو میده، آیا بازم باید مسیری رو عوض کنم یا کار دیگه ای باید بکنم؟

RE: کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - Pourdaryaei - ۱۵-۱۲-۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ صبح

من پیشنهاد میکنم بجای اینکه اسم دایرکتوری administrator رو تغییر بدید ، پلاگین های امنیتی مثل jSecure رو نصب کنید ، همینطور RSFirewall و یا Akeeba Admin Tools

بعدها که دوباره بخای یه چیزی رو نصب ، یا بروزرسانی کنید دوباره به مشکل بر میخورید ... بنظر من که جالب نیست تغییر مسیر ، حتی میتونید روی این دایرکتوری پسورد بزارید ..

RE: کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - Pedram_IR - ۱۵-۱۲-۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ صبح

بله، دو، سه تا افزونه دیگه رو هم که دیدم به administrator لینک داده بودن، آیا افزونه ای هست که مثل hide my joomla عمل کنه و پوشه های ماژول و قالب و پلاگین و غیره رو برای کاربر نهایی مخفی کنه و یه آدرس دیگه بهش نشون بده و کلا جوملا رو کمی تا قسمتی مخفی کنه؟ چون خود hide my joomla رو که نصب کردم رو سایت من که با گنتری بود عمل نکرد و کلا قالب رو ریخت به هم...

RE: کار نکردن Maximenu CK Params در سرور - Pourdaryaei - ۱۵-۱۲-۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ عصر

همچنین افزونه ای ندیدم ولی شما هرچی رو بخای قایم کنی بالاخره کسی که وارد باشه میفهمه که از جوملا استفاده میکنید ، فقط کافیه اقدامات امنیتی رو رعایت کنید .