پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 1.5 (/forum-15.html)
+----- انجمن: پلاگین های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-17.html)
+----- موضوع: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler (/thread-205.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - mking - ۲۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ عصر

دوست گرامي منظور آقاي حسابي فعال کردن تنظيمات FTP از تنظيمات اصلي بخش مديريت جوملا هستش.
مديريت سايت --- تنظيمات اصلي --- تب مربوط به سرور --- تنظيمات FTP

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - mercol30 - ۲۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ عصر

تشکر دوست عزیز ولی ftp در تنظیمات جوملایم فعال هست
این خیلی پلاگین خوبی ...
ولی وقتی عکس ها و ... را در هاست ما آپلود نکنه اونوقت فهمیده می شود که این مطلب از کجا کپی شده
( البته من اهل کپی کاری نیستم و بارها گفتم با این قانون جدید گوگل این اشخاص بلک لیست می شوند )
ولی خوب برای مشتری ها خوبه مخصوصا کپی کارها
شاید هم بخواهی مطلبی را بزاری و منبعش را بگوییی

لطفا خودتان تست کنید و بگویید باید چطور آن را حل کرد

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - صدرا حسابی - ۱-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ صبح

همون طور که آقای قوچی گفتند تنظیمات FTP رو به درستی فعال کنید. (تنظیمات رو حتما چک کنید درست باشه)

توی قسمت enable section id list و enable categories id list هم مجموعه یا بخش های مورد نظر که می خواد روش این پلاگین عمل کنه رو درست مشخص کنید و مشکل حله هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بدید.

اروری که برای شما می داد به نظرم مربوط به نادرستی تنظیمات ftp است.

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - parantezp - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ عصر

آقایون من این پلاگین رو نصب کردم تنظیمات ftp رو هم اجام دادم.
فایل ها رو هم تو مسیر نصب میریزه اما فولدری که به اسم روز میسازه فارسیه....
یعنی به تاریخ شمسی و نام فولدر تو هاست این شکلی مشیه:
1_4___________________________________________________________________

و نام فایل یا عکسی که در اون ذخیره شده اینطوره:
130501-%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B1%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B5%DB%B4%DB%B3%D​B%B7.jpg
که تاریخ روز به شمسی و اعداد فارسیه
حالا به نظرتون مشکل چیه...؟؟؟
درضمن من نام بخش و مجموعه و مطب رو انگیسی گذاشتم و نتیجه همین بود
فکر کنم با تغییر تاریخ از شمسی به میلادی یا تغییر نوشتار تاریخ شمسی به نوشتار انگلیسی این موضوع حل بشه
کسی می تونه کمکم کنه ...؟؟؟

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - Reza Ganji - ۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ صبح

شما از سایت های فارسی کپی کردید ؟ فکر میکنم به دلیل فارسی بودن نام تصاویر یا لینک مطالب باشد البته مطمئن نیستم .

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - parantezp - ۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ صبح

(۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما از سایت های فارسی کپی کردید ؟ فکر میکنم به دلیل فارسی بودن نام تصاویر یا لینک مطالب باشد البته مطمئن نیستم .

بله ولی فرقی نمیکنه. من خیلی باهاش ور رفتم.
از تو language فایل fa-IR رو ورداشتم تاریخی تو فایل میزد میلادی شد. ولی اعداد فارسی موند. رو لوکالم تست کردم همون شد.
می تونید بگید چطور عددها رو تو تاریخ سایت انگیسی کنم...؟؟
خیلی گشتم ولی همه در مورد تبدیل شمسی به میلادی بود.
ممنون میشم ....

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - Reza Ganji - ۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ صبح

من فقط زمان معرفی این افزونه را تست کردم که فکر میکنم برج شش پارسال بود ولی اگر فرصت کنم بعدا باهاش ور میرم.
بد نیست شما دمو انلاین هم قرار دهید تا دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند.

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - parantezp - ۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ صبح

(۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط زمان معرفی این افزونه را تست کردم که فکر میکنم برج شش پارسال بود ولی اگر فرصت کنم بعدا باهاش ور میرم.
بد نیست شما دمو انلاین هم قرار دهید تا دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند.

سلام من مشکل تاریخ رو حل کردم رو لوکال جواب داد مثل بنز کار کرد. اما روی هاست مشکل داره دائم ارور ftp می ده. کلافم کرده. کسی می تونه کمک کنه
هر مدل که بگید تست کردم

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - صدرا حسابی - ۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ صبح

مشکل در تنظیمات ftp در جوملات که به درستی انجامش ندادی، در انجمن جستجو کن چند باز قبلا دوستان دیگه مشکل داشتن در مورد تنظیم ftp.

RE: پلاگین کپی کردن محتوا فقط با کپی و پیست کردن ECrawler - Reza Ganji - ۲۹-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ عصر

(۲۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور ممکنه به این سرعت لینک های دموو سازندش پاک بشه ؟
افزونه های این سازنده طبق گفته مدیران جوملا ساختن اکانت جعلی و دادن امتیاز به افزونه های خود بود.