پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ (/thread-20263.html)

بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ - انیمیشن - ۲۴-۷-۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ صبح

سلام.بک آپی که با آکیبا گرفته ایم و حجم 1.02 گیگ دارد را چگونه ری استور کنیم؟

RE: بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ - Reza Ganji - ۲۴-۷-۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ صبح

درود
مانند یک بسته نصبی جوملا میتوانید نصب کنید.قبل از گرفتن بک آپ در تنظیمات آکیبا نوع آرشیو را از jpa به زیپ تغییر دهید.

RE: بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ - انیمیشن - ۲۴-۷-۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ عصر

ممنون........
یعنی از قسمت مدیریت افزونه ها از داخل مدیریت جوملا نصب کنیم؟؟

RE: بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ - Pourdaryaei - ۲۴-۷-۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ عصر

نه دوست عزيز - مثل نصب كننده جوملاست - فكر كنيد ميخايد يه سايت جديد نصب كنيد ، فايل بك اپ رو توي يك پوشه ميريزيد ، اگر نسخه zip شده بود كه راحت اكستركت ميكنيد ، اگر jpa داشتيد اسكريپت kick start رو از سايت اكيبا دانلود ميكنيد ميزاريد كنارش اونو اجرا ميكنيد .

بعد از اجرا تقريبا شبيه نصب جوملاست ، جزئيات پايگاه داده ، اطلاعات مدير و غيره رو ازت ميخاد براي نصب

RE: بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ - انیمیشن - ۲۴-۷-۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ عصر

اوووه چه قدر سخت.

راستی اگه فقط دیتابیس رو بک آپ بگیریم چی؟؟ اونم اینطوری ری استور میشه؟

RE: بک آپ آکیبا را چگونه ری استور کنیم؟ - Pourdaryaei - ۲۴-۷-۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ عصر

خب روش دوم بک اپ اینطوریه که شما میاید از تمام فایلهای توی ریشه جوملا ( مربوط به جوملا ) یه کپی میگیرید ، یعنی زیپشون میکنید - بعد هم از پایگاه دیتابیس هم همینطور ، از phpMyAdmin یا هرچی که داشتید میرین و جدولهای جوملا رو کامل انتخاب میکنید و Export میکنید ، حالا میتونید با پسوند SQL یا ZIP یا هرچی بهت ارائه کرد خروجی بگیرید و همون رو بعد که خواستید ریستور کنید از قسمت Import درون دیتابیست بریزی تا جایگزین قبلی ها بشه ...
خیلی سادس

افزونه EJB هم هست که من کار نکردم باهاش ولی فکر میکنم کار باهاش خیلی ساده تر از اکیبا باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیدا ً من خودم با اکیبا زیاد کار نمیکنم ولی بهترین افزونه جوملاست ، نسخه وردپرس هم داره