پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت (/thread-20235.html)

مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت - biti - ۱۳-۷-۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ عصر

سلام دوستان

من یه بسته آماده رو روی هاست نصب کردم ولی الان که می خوام وارد بخش مدیریت بشم این پیغام رو میده:

هشدار

JAuthentication: :authenticate: بارگذاری ناموفق پلاگین: plgauthenticationslogin

کاربر موجود نیست

با اینکه مطمینم یوزر و پسورد رو درست می زنم!!!

RE: مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت - ابوذر مرادی - ۱۳-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ عصر

با سلام و سپاس

نسخه جوملای شما چنده ؟؟

پلاگین ارتباط و اتصال کاربرها با جوملا مشکل پیدا کرده نسخه رو بفرمایید تا راه حل را عرض کنم Smile

RE: مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت - biti - ۱۳-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ عصر

سلام ممنونم از توجه تون
والا من یه بسته نصبی خریدم که تو توضیحاتش نوشته بود که جولا 2.5 و 3 رو ساپورت میکنه

RE: مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت - ابوذر مرادی - ۱۳-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ عصر

اگه بسته است پس در حال حاظر باید یک نسخه از جوملا را پشتیبانی کند... (یعنی فعلا یا 2.5X است یا 3X)

از آنجایی که شما بسته و نسخه پشتیبان دارید دیگر لازم به گرفتن نسخه پشتیبان نیست ...

در جوملا 3X وارد پوشه plugins واقع در ریشه جوملا شده و پوشه authentication را حذف کنید !!

سپس از یک جوملای خام که هم نسخه جوملای فعلی شما باشد پوشه ای که پاک کردید را در همان جا کپی کنید ( منظور پوشه authentication است )

99% با انجام این کار مشکلات حل می شود .

فقط به یاد داشته باشید که بعد از ورود به مدیریت حتما جوملای خود را بروز رسانی کنید !

موفق باشید

RE: مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت - biti - ۱۴-۷-۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ صبح

متاسفانه مشکل حل نشد!!!

RE: مشکل در ورود به بخش مدیریت سایت - Pourdaryaei - ۱۴-۷-۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ صبح

هنوز نفهمیدیم نسخه جوملای شما چیه ، با توضیحاتی که مهندس دادند باید مشکل حل بشه ...

اول باید مطمئن باشید نسخه ای که نصب کردید سری 2.5 هست یا 3 ، بعد پلاگین مربوطه رو حذف کنید و یک نسخه رو از جوملای جدید کپی کنید ، یا میتونید آفلاین جوملا رو بروزرسانی کنید بعد از حذف اون پلاگین ، یعنی اگر جوملای 2.5 دارید یک نسخه از جوملای 2.5.8 رو دانلود و روی فایلهای الانی اکسترکت کنید و اگر نسخه 3 هم دارید به همین شکل ... ( البته نسخه های 3 رو هم درنظر داشته باشید ولی فکر نمیکنم تفاوت چندانی داشته باشه ) ...
بعد از بروزرسانی ببینید مشکل برطرف شده یا خیر ، نشد بسته رو جایی بزارید تا بررسی بشه