پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نیاز به استایل ماژول - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نیاز به استایل ماژول (/thread-20228.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

نیاز به استایل ماژول - انیمیشن - ۱۱-۷-۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ عصر

سلام.یک کامپوننت داریم که خودش فارسیه.ولی ماژولی که برای نمایش نتایجش استفاده میکنیم فارسی نیست....فایل زبان این ماژول در کجاست که پیداش کنیم و فارسیش کنیم؟

RE: فارسی سازی ماژول یک کامپوننت - Pourdaryaei - ۱۱-۷-۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ عصر

چه ماژولی هست ؟

RE: نیاز به استایل ماژول - انیمیشن - ۱۱-۷-۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ عصر

تشکر پیداش کردم....
فقط الان نیاز داریم استایلش رو اصلاح کنیم.ماژول رای گیری هست...سمت چپ سایت زیر بخش پروفایل ها نوشته رای گیری و نظرسنجی.افزونه Mijo Poll
احتراما چکارکنیم که اسم نرم افزارها که به انگلیسی هست با حروف کوچک نوشته بشه؟؟ الان همش حروف بزرگه.... واینکه چه کنیم که اون کادر ها از دور برخی گزینه هاش بره...آخه یکی در میون دور اسم نرم افزارهاش کادر ایجاد شده که نمای دیدش رو خراب کرده؟؟ یا اینکه یجوری بشه همشون کادر داشته باشن منتها خطوط جدید با پس زمینه تعریف شده که اسم نرم افزارها قابل مشاهده باشه و حالت ساده نداشته باشه.

RE: نیاز به استایل ماژول - Pourdaryaei - ۱۱-۷-۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ عصر

فایل com_content.css از مسیر templates/helion/css رو پیدا کنید و تیکه کد زیر رو انتهاش وارد کنید

کد:
.poll label {
        text-transform: none !important;
}

اگر هم میخای اون راه راه های رنگ روشن از بین بره کد زیر به همین فایل اضافه کن

کد:
.sectiontableentry1{
    background: none !important;
}

حالا بستگی به نظر خودت میتونی بجای اینکه توی قسمت بالا رنگ رو روی هیچی بزاری میتونی یه رنگ براش تعریف کنی

کد زیر رو هم برای اینکه عنوان نظرسنجی مشخص بشه رو وارد کن

کد:
.page-header{
color: #fff;
}

RE: نیاز به استایل ماژول - انیمیشن - ۱۱-۷-۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ عصر

ممنون جناب پوردریایی عزیز.کارهایی رو ک گفتید انجام دادیم ..مشکل بزرگ بودن حروف برطرف شده...اما باقیش نه... و اینکه میشه کاری کرد که کل کادر نظرسنجی بک گراند داشته باشه ؟ آخه توی اون پوزیشن سایت بک گراند مشکیه و کمی واسه نمایش مازول ها مشکل ایجاد میکنه و دور اون توضیحات پایینش هم کادر داشته باشه؟
همین فایل رو که کدها رو بهش اضافه کردم ضمیمه کردم....احتراما ببینید مشکل کجاست.

RE: نیاز به استایل ماژول - Pourdaryaei - ۱۱-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ عصر

البته میشه ، باید یک کلاس براش تعریف کنید و اون کلاس رو توی ماژول استفاده کنید .
این فایل رو جایگزین فایل خودتون کنید ، یادتون رفته بود یک بخشی رو که باز کرده بودین ببندین

RE: نیاز به استایل ماژول - انیمیشن - ۱۲-۷-۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ صبح

خیلی متشکرم.
عذر میخوام امکانش هست کدی که بک گراند تعریف میکنه واسه ماژول و عنوان و توضیحات رو توی کادر قرار میده به ما بدین؟RoseRose

RE: نیاز به استایل ماژول - انیمیشن - ۱۲-۷-۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ عصر

ببخشید از استایل های قالب برای ماژول استفاده کردم ولی هیچ کدوم بک گراند واسش ایجاد نمیکنن...دور گزینه ها و عنوان هم کادر ایجاد نمیکنن...

میشه بزرگواری بفرمایید یک کلاس برای ماژول رأی گیری تعریف کنید تا توی css قرار بدیم واسش؟ بک گراند به رنگ ddd مثلا.و Border هایی مستطیلی با سایز 1 و به رنگ 333.

RE: نیاز به استایل ماژول - Pourdaryaei - ۱۲-۷-۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ عصر

یه همچنین چیزی مد نظرتونه ؟؟

[تصویر:  nw6i_untitled-1.png]

RE: نیاز به استایل ماژول - انیمیشن - ۱۲-۷-۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ عصر

احتراما این طرح مد نظرمونه....البته بعلاوه اینکه بک گراند هم براش تعریف بشه ک خودمون رنگش رو تغییر میدیم بعدا....و اگه کادر عناوین بک گراند خاص خودش رو داشته باشه بهتره اگه هم نشد اشکال نداره ولی خب این طرح کلیش هست...البته من عنوان و توضیحات رو در وسط موقعیت خودشون قرار دادم....