پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
افزونه نمایش خطی تصویر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: افزونه نمایش خطی تصویر (/thread-1959.html)

صفحه‌ها: 1 2

افزونه نمایش خطی تصویر - مرتضی محمدجانی - ۲-۶-۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ عصر

ماژولی میخوام که بتونم محصولاتم را به صورت خطی به نمایش در بیارم
محصولات (عکس)
البته حالت جی کوئری هم داشته باشه تا بشه فعال و غیر فعال کرد دارای سازگاری با مرورگر هم باشه
من از افزونه jqueryimagescroller نسخه فارسی استفاده میکنم که متاسفانه در فایر فاکس نشون داده نمیشود ولی در ie به خوبی کار میکند و مشکلی نداره
ممنون میشوم دوستان افزون های مد نظر خود را بگویند
یا راه و حلی برای نمایش افزونه در فایر فاکس

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - vahid.exe - ۲-۶-۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ عصر

سلام فک کنم ماژول mod_lofarticlesscroller مناسب باشه . ولی نه دمو ازشدارم نه لینک دانلود . یه سرچ کنید میتونید پیداش کنید .

قبلن یه ماژول خطی تصاویر هم تو جومینا معرفی شده . یه سر به جومینا هم بزنید . Rose
واسه جومینا لینکش این هس : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - مرتضی محمدجانی - ۲-۶-۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ عصر

در مورد ماژول دوم باید بگم که همونی که در بالا معرفی کردم هست یعنی jqueryimagescroller
در مورد افزونه ای که معرفی کردید من نمیخوام از خبرها و ... تصاویر پیدا کنه و نمایش بده (نمایش اخبار ) نباشه
منظورم اینکه که بتونم محصولات خودم را به صورت عکس در سایت قرار بدم که به صورت خطی نمایش دربیاد و رد بشه البته لینکم بتونم بهش بدم

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - vahid.exe - ۲-۶-۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ عصر

آها یه افزونه قبلن آقای وحید سیدی در انجمن معرفی کرده بگردید پیداش میکنید . اما فارسی نشده . واسه تبلیغات هست . ولی شما میتونید واسه این چیزی که میخواهید ازش استفاده کنید .
پیداش کردم. این لینکش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم دمو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پایین صفحه دمو نیگاه کنید .

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - مرتضی محمدجانی - ۲-۶-۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ عصر

ببینید دوستان
من میخواهم نمونه کار هامو در سایت به نمایش در بیارم یعنی وقتی کاربر بر روی تصویر کلیک میکنه یک پرده مشکی(لایت باکس) باز بشه و تصویر رو بزرگتر نشون بده البته این تصاویر بتوانند به صورت خطی حرکت کنند
مثل سایت جومینا که به وقتی بر روی تصویری کلیک میکنید با باز شدن پرده تصویر بزرگتر نشون داده شود

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - vahid.exe - ۳-۶-۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ صبح

شما گفتید محصولات منم فک کردم فروشگاه دارید و میخواهید چیزی بفروشید که این افزونه ها رو گفتم.

ببینید . اون افزونه جومینا دانلودش فقط مخصوص اعضای خود جومینا هس.
راستی یه افزونه دیگه هم آقای سیدی معرفی کردند واسه نمایش نمونه کارها .خطی هس اما متحرک نیست . البته شاید تو تنظیماتش باشه و من نمیدونم. و همینجور که میخواهید یه صفحه مشکی باز میشه و نمونه ها رو نشون میده.

دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - Reza Ganji - ۳-۶-۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ صبح

شما در اصل اسلايدشوي ميخواهيد كه تصاوير رو به صورت لايت باكس هم نمايش دهد يا قابليت ادغام با لايت باكس ها رو داشته باشد !

البته من ديدم نمونه ولي خوب چون تعداد افزونه ها زياد است يادم نميمونه و بهتر است اسلايدرهاي انجمن رو نگاهي بياندازيد !

يك افزونه در سايت زير معرفي شده بد نيست !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونه هاي زير هم ببينيد !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - مرتضی محمدجانی - ۳-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۵۵ صبح

خیلی ممنونم از دوستان بابت معرفی افزونه ها
اما متاسفانه هیچکدام کار اونی نبود که من می خواستم البته در پستی که آقای گنجی قرار دادندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افزونه خوبی بود اما متاسفانه قابلیت کوچک کردن اندازه ماژول رو نداره البته با تغییر سی اس میشه این کارو کرد ولی به دلیل چرخشی بودم جای زیادی از صفحه رو اشغال میکنه
از دوستان کسی همچین ماژولی سراغ نداره

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - Mojtaba Pordel - ۳-۶-۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ صبح

سلام
اين ها رو هم يه تست بزنين:

RE: افزونه نمایش خطی تصویر - مرتضی محمدجانی - ۳-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ عصر

متاسفانه هیچ کدام اونی که من میخواهم نیست
نمایش خطی تصویر و وقتی که روی تصویر کلیک می کنید تصویر به صورت لایت باکس نشون داده بشه
ممنون میشم معرفی کنید