پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: قالب های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-54.html)
+--- موضوع: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت (/thread-19386.html)

مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - omidrayaneh - ۹-۱۲-۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ صبح

سلام

از ویرچومارت استفاده میکنم ولی یه مشکل باهاش دارم.

وقی به سبد خرید میرم هنگام وارد کردن کشور، کمبو باکس کشور خالی هستش و لود نمیشه و به تبع استانها هم غیر فعال میشه؟!!!

به نظر شما مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - پیام عمرانی - ۹-۱۲-۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ عصر

سلام
داخل تنظیمات ببینید کشور ها فعال هستند ( منتشر شده )

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - omidrayaneh - ۱۰-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ عصر

بله فعاله چند تا کشور رو فعال کردم ولی بازم درست نشد.بخش مدیریت سایت هم همین مشکل رو داره

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - پیام عمرانی - ۱۱-۱۲-۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ عصر

ویرچومارت آخرین ورژن هست ؟
از خود سایت ویرچو مارت بگیرید و نصب کنید حتما

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - omidrayaneh - ۱۱-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ عصر

قالبم قالب مارول که از سایت شما خریدم

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - omidrayaneh - ۱۱-۱۲-۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ عصر

ممنون آقای عمرانی مشکل از فارسی ساز ویرچومارت بود توی انگلیسی مشکلی وجود نداره ولی فارسی کار نمی کنه.
باید فارسی ساز ویرچومارت نصب بشه تا مشکل حل بشه؟

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - پیام عمرانی - ۱۲-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ عصر

سلام
بله و همونطور که دیروز تلفنی عرض کردم خدمتتون ، متاسفانه برای ورژن های جدید ویرچو مارت فارسی ساز درست درمونی نیومده و این مشکلات رو داره
اگر کمی وقت خالی گیرم بیاد حتما این مشکلاتش رو رفع میکنم
البته یه نگاهی میندازم اگر کار نبره برای شما و مشستریان خودمون حتما درست میکنم

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - omidrayaneh - ۱۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ عصر

سلام و خسته نباشد

وقتی کشور رو در فیلد های خریداران غیر فعال میکنم مشکل کومبوباکس سایت حل میشه

RE: مشکل در عدم لود کشور در کومبو باکس ویرچومارت - omidrayaneh - ۲۵-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ عصر

سلام

میبخشید تونستین مشکل فروشگاه مارول رو حل کنین؟