پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشگل در استفاده از کامپونیت Akeeba - تکراری نیست ... لطفا کمک کنید ... لطفا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشگل در استفاده از کامپونیت Akeeba - تکراری نیست ... لطفا کمک کنید ... لطفا (/thread-19165.html)

مشگل در استفاده از کامپونیت Akeeba - تکراری نیست ... لطفا کمک کنید ... لطفا - sb2max - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ صبح

سلام. من قبلا از جوملا 2.5 زیاد استفاده کرده ام و حال بعد از مدتی تصمیم گرفتم از جوملا 3 استفاده کنم ، حال جوملای 3.4.8 رو رویه لوکال نصب کردم و جوملای خوبی هست ، ولی حال با نصب کامپونیت Akeeba Backup Professional 4.4.3 مشگل پیدا کرده ام ، من موقعی که از منوی اصلی کنترل پنل می خوام بک آپ بگیریم این ارورو می ده : [COLOR="#FF0000"]AEAbstractDump :: Database Error: Unknown system variable 'OPTION' SQL=SET OPTION SQL_BIG_SELECTS=1[/COLOR]
و روی خود بک آپ در کامپونیت می زنم خطا دسترسی ممنوع 4[COLOR="#FF0000"]03[/COLOR]

حال با گشتن بسیار در مورد این ارور به نتیجه ای نرسیدم ، لطفا یک بزرگواری منو خوب راهنمای کنه ، چون اگه این مرحله رو رد کنم تمام مشکلاتم حل هست ... منتظر کمتون هستم ....... sb2max@gmail.com

Rose:(

تصاویر ارورها :

[تصویر:  oonv_1.jpg]

[تصویر:  xvq4_2.jpg]
[تصویر:  j9v0_3.jpg]

سپاس

RE: مشگل در استفاده از کامپونیت Akeeba - تکراری نیست ... لطفا کمک کنید ... لطفا - hsmtech - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ صبح

با درود
ظاهرا این مشکل به جهت عدم همخوانی نسخه mysql شماست. در صورتیکه نسخه mysql ورژن 5.6 هست اون رو به ورژن 5.5 تقلیل بدید

RE: مشگل در استفاده از کامپونیت Akeeba - تکراری نیست ... لطفا کمک کنید ... لطفا - پیام عمرانی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ عصر

روی لوکال هستید یا هاست ؟
مدتی طول میکشد تا این خطا ظاهر شود ؟
آخرین ورژن آکیبا را استفاده میکنید ؟

RE: مشگل در استفاده از کامپونیت Akeeba - تکراری نیست ... لطفا کمک کنید ... لطفا - Reza Ganji - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ صبح

درود
در فایل Mysql.php آکیبا بک آپ کد زیر را بیابید :

مسیر فایل :

کد:
com_akeeba-core\backend\engine\Dump\Native\Mysql.php

کد:
SET OPTION SQL_BIG_SELECTS=1

و با کد زیر جایگزین کنید :

کد:
SET sql_big_selects=1

البته راه سادش بروزرسانی AkeebaBackup می باشد