پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل در نصب xampp یا wamp - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل در نصب xampp یا wamp (/thread-19122.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - Pourdaryaei - ۱۸-۱۱-۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ صبح

فكر نميكنم ربطي به اين سرويس ها داشته باشه ، چون ميگن كه با جوملا كار ميكنه ولي با بعضي چيزهاي ديگه مشكل داره ..

نرم افزارتو كلا حذف كن ... قبلش از همه چي بك آپ بگير ... فايلها و تنظيمات هرچي داره بحذف - سيستم رو ريستارت كن و دوباره نصبش كن ...

نشد از انجمن خودش يه سوالي بپرس - برا خودمم الان سوال شده !

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - sajjad salehi - ۱۸-۱۱-۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ صبح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون چشمه گویا خاصیت شناسایی خودکار هاسته . اینجا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشته که روی دکمه ی Start All کلیک کنید . یا یک مسیر جدید ایجاد کنید و تموم سرویس ها رو متوقف از لاراگون خارج و دوباره استارتشون کنید .

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - elyas90 - ۱۸-۱۱-۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ صبح

دربخش Auto create virtual hosts رو تیکش رو بر می دارم چشم خاموش میشه و وقتی روشن میکنم قرمز

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - sajjad salehi - ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۰۶:۲۵ صبح

laragon روش کلیک راست کن و با ادمینستریتور راه اندازیش کن . اگه نشد انتی ویروست رو هم موقتا غیر فعال کن . نشد برو فایلhosts رو پیدا کن و روش کلیک راست کن پرمیشن هاش رو بگذار روی evryone

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - elyas90 - ۲۱-۱۱-۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ عصر

با ادمینستریتور راه اندازیش کردم سبز شد فعلا...
ولی فکر کنم با وردپرس مشکل داره چون بعد از نصب افزونه ارورهایی میده..

بازم ممنون از لطفا اساتید

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - Pourdaryaei - ۲۱-۱۱-۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ عصر

اين ارور ها بخاطر فعال بودن حالت ديباگ هست ... ميتوني فايل php.ini رو باز كني و دنبال Display_errors بگردي و مقدار on رو بزاري روي off تا اين خطاها نمايش داده نشه ...

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - elyas90 - ۲۱-۱۱-۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ عصر

ارور ها رفع شد ولی بعد از نصب افزونه این :
دریافت انجام نشد. SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
نشون میده؟

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - Pourdaryaei - ۲۱-۱۱-۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ عصر

فكر ميكنم داري از يه افزونه اي استفاده ميكني كه به cURL براي اجرا نياز داره ، از افزونه ها اين رو تيك بزن بايد درست بشه

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - elyas90 - ۲۰-۲-۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ عصر

با سلام

بعد ار تعویض ویندوز دوباره برنامه Xmapp رو نصب کردم و در شروع کار می کنه اما وقتی وارد صفحه نصب جوملا می شم این ارور رو نضون می ده:

[تصویر:  wf6a_capture_2016_05_09_16_44_20_430.png]

ممنون می شم راهنمایی کنید

RE: مشکل در نصب xampp یا wamp - Pourdaryaei - ۲۱-۲-۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ صبح

آخرین نسخه این نرم افزارها رو نصب کن که php 7 رو داشته باشه ، اگه از جوملا 3.5 داری استفاده میکنید . پیشنهاد من لاراگون هست ...