پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید (/thread-19050.html)

لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - MARKO - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ صبح

سلام

دوستان عزیز وقتی سایتم میخواد باز بشه زمان لودش یه لینکی رو لود میکنه که آخرش نفهمیدم از کجاست و مال کدوم برنامست !!

لطفا اگه کسی سر در میاره بهم بگه تا اینو حذفش کنم چون بدجور رو اعصابه و سرعت سایتمو پایین آورده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش اینه kropa.nazwa.pl

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - Pourdaryaei - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ صبح

از قالب یا افزونه نال شده استفاده کردید
طبیعی هست با اینترنت 4 مگابایت هنوز نتونستم سایتت رو باز کنم ، بعد 3 دقیقه !

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - MARKO - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ صبح

خب چیکار باید کرد الان ؟؟؟

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - Pourdaryaei - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ صبح

خب باید بگردید و کدهای مخرب رو از قالب و افزونه ها حذف کنید ...
کار ساده ای هم شاید نباشه ، حتما این لینکها رو کد کردند .
سعی کنید همیشه از افزونه ها و قالب اصلی استفاده کنید ، خودم یه بار بخاطر همین مشکل هک شدم

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - MARKO - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ صبح

ای بابا ..

خیلی بد شد که ..!!

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - MARKO - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر

يعني هيچ راهي نداره متوجه بشيم اين لينك مال كجاست و حذفش كنيم ؟؟

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - sasanu - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ عصر

با نرمافزار simple search کدها رو جستجو ومحل فایل حاوی کد رو پیدا کنید بعد کدها رو حذف کنید
base64 رو جستجو کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - MARKO - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ عصر

يعني بايد تك تك فايل ها رو بگردم ؟؟ راه ساده تري نيست كه مشخص بشه اين لينك از كدوم فايل يا افزونه لود ميشه ؟؟

RE: لینکی عجیب هنگام لود سایت / لطفا راهنمایی کنید - sasanu - ۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ عصر

خود نرم افزار اتوماتیک فایلها رو جستجو میکنه فقط پوشه قالب رو به نرم افزار بدید تا کل فایلهای اون رو جستجو کنه