پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید (/thread-18995.html)

ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - parpar70 - ۲۴-۹-۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ عصر

سلام دوستان عزیزم
این سایتم بخش مدیریتش مشکلی نداره،ولی بخش خود سایت که داخلش میرم این ارور رو میده،میشه راهنمایی بفرمایید؟؟؟

این سایتمه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم اروره :

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/arvinsha/domains/hatamidirector.ir/public_html/tormoz/includes/framework.php:1) in /home/arvinsha/domains/hatamidirector.ir/public_html/tormoz/libraries/joomla/session/session.php on line 537 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arvinsha/domains/hatamidirector.ir/public_html/tormoz/includes/framework.php:1) in /home/arvinsha/domains/hatamidirector.ir/public_html/tormoz/libraries/joomla/session/session.php on line 537 Fatal error: Cannot redeclare class JConfig in /home/arvinsha/domains/hatamidirector.ir/public_html/configuration.php on line 2

RE: ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - samansaberi - ۲۵-۹-۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ صبح

سلام و احترام
آخرین افزونه ای که نصب کردین رو غبر فعال کنید
شاید اکی بشه
گاهی اوقات هم از سرور هستش

RE: ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - parpar70 - ۲۵-۹-۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ صبح

نه عزیزم همین سایت الان روی یه هاست دیگم اوکیه و مشکلی نداره،روی این هاست مشکل پیدا کرده که مدیر هاست هم گفتش مشکل از طرف منه و هاست مشکلی نداره

افزونه ای هم شاید حدود یک ماهه که نصب نکردم

RE: ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - parpar70 - ۲۵-۹-۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ صبح

آقا کسی نبود به ما یه کمکی بکنه؟؟لطفا کمک بفرمایید

RE: ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - محمدسلیمانی - ۲۵-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ صبح

یه سرویس روی سرور روشن شده که باعث این خطا است.

چون این الان ساب دامینه خود دامنه اصلی داره درست کار میکنه
احتمالا ورژن ساب دامین جدید تر هم باید باشه

اگه نمیدونید چکار کنید روی یه ساب دامین دیگه یه جوملای خام نصب کنید صفحه اول سرویس های مورد نیاز رو چک کنید.

RE: ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - parpar70 - ۲۵-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ صبح

آقای سلیمانی عزیزم من توی ساب دامین های دیگه این دامین چندین وب سایتی دارم همه به درستی کار میکنن،فقط این مشکل داره،ممنون میشم کمکم بفرمایید

RE: ارور سایتم هنگام ورود به اون،لطفا راهنمایی بفرمایید - محمدسلیمانی - ۲۵-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ صبح

منم متوجه شدم و همین رو گفتم

موقع نصب جوملا تمام سرویس ها رو برسی میکنه
یه ساب دامین جدید ایجاد کنید این مورد رو چک کنید.