پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ (/thread-18980.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ - MARKO - ۲۶-۹-۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ عصر

الان رنگ سبز رو فعال كردم نگاه كنيد !!

RE: چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ - پیام عمرانی - ۲۶-۹-۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ عصر

درستش چطوریه ؟!
یه عکس بگیر ببینم درستش رو لطفا

RE: چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ - MARKO - ۲۸-۹-۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ صبح

خب ببینید من میخوام این هدر رو بزارم هدر سایت :

[تصویر:  logo.png]

ولی الان هدر من خوب جابجا نشده اگه تو این عکس نگاه کنید میبینید که کلا بد جا افتاده و الان رفته روی منو و کلا ناقص کرده هدر رو

[تصویر:  235636.png]

لطفا راهنمایی کنیدRoseRoseRose

RE: چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ - sasanu - ۲۹-۹-۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ صبح

این کدها رو اعمال کن تا هدر فیت بشه

در فایل template.css قسمت هدر خط دوم این کد رو جایگزین کن (خط 313)
کد:
#kh-header .main {height:259px;min-height:159px;background: url(../images/hed-bg.png) repeat-x top left;width:957px;height:220px;right:-3px;}

در فایل green.css خط 23 این کد رو جایگزین کن
کد:
#kh-header .main {background-color:#a10e21;}
در همون فایل خط 31 اینرو جایگزین کن
کد:
h1.logo a { width:945px; height:190px; background: url(../../images/green/logo.png )no-repeat;margin:-9px -8px}

برای ست شدن نوار جستجو بالا (top bar سبز رنگ) در خط 24 فایل green.css این کد رو جایگزین کن
کد:
#kh-cpanel .main {background: #a30e22;}

اگر خوشت اومد شادی روح شهدا و ظهور امام زمان (ع ) یک صلوات بفرست

RE: چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ - MARKO - ۲۹-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ صبح

خیلی ممنونم از لطفتون
واقعا تشکر ویژه

فقط بی زحمت میشه بگید چیکارش کنم این رنگ قرمز بکراندشم سبز بشه ؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: چرا هدر سایتم فقط در رنگ پیش فرض قالب نشون داده میشه ؟ - mahan - ۲۹-۹-۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ صبح

درود بر شما
در فایل css/colors/green.css خط 23
کد:
#kh-header .main
background-color: #a10e21;

شاد باشید و شادی بخش دیگران