پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{اختصاصي} كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: تيم ترجمه (/forum-88.html)
+--- انجمن: افزونه هاي ترجمه شده (/forum-90.html)
+--- موضوع: {اختصاصي} كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي (/thread-1883.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - khatun - ۱۲-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ صبح

کسی نیس راهنمایی کنه

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - shervin_20 - ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ صبح

سلام دوستان .

من چند تا مشکل با کامپوننت Adsmanager داریم .

در فرمی که ارسال می خواهیم اگهی ارسال کنیم گزینه انتخاب چند ستاره بودن اگهی نداره ؟

انتخاب اینکه اگهی چه مدت نمایش دهد نیست ؟

گزینه اینکه وقتی نوع ستاره اگهی را مشخص کردیم هزینه اگهی را نمایش دهد نیست ؟

و مشکل اخر اینکه وقتی در لوکال اگهی ارسال میکنیم اگهی ارسال نمی کند .

دوستان لطفا راهنمایی کنید برای حل موارد بالا

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - satrapats - ۲۰-۸-۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ عصر

با سلام .
من آخرین نسخه این افزونه رو دانلود کردم. فایل های فارسی سازی رو در قسمت language پوشه ادمین کپی کردم و منوها کامل فارسی شد ولی در قسمت frontpage یا صفحه اصلی سایت هیچ چیزی فارسی نیست با اینکه فایل فارسی شدش در پوشه language کپی شده. mysite/language/fa-IR/fa-IR.com_adsmanager.ini

مثلا کاربر که میخواد آگهی ثبت کنه تمام گزینه ها به صورت انگلیسی نمایش داده میشه. در ضمن من روی لوکال فعلا دارم کار میکینم.
لطفا راهنمایی کنید

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - Reza Ganji - ۲۱-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ صبح

دو پوشه زبان وجود دارد یکی در روت سایت و دیگری در پوشه ادمین و در هردوجا باید موجود باشه ضمن اینکه در فایل نصب افزونه هم باید تعریف بشه معمولا.همچنین ممکن است به علت اضافه شدن امکانات یا پارامترهای جدید زبان نسخه قبلی برای این نسخه کامل نباشه.

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - bh1982 - ۱۹-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ عصر

من ادز منیجر 2.6.4 رو که آقای پردل فارسی کردن روی هاست نصب کردم. وقتی طبق راهنمایی‌ها‌ی موجود خواستم تاریخ رو از میلادی به شمسی تغییر بدم ارور زیر رخ داد:
Fatal error: Call to undefined function mosformatdate() in /home/filmneve/public_html/components/com_adsmanager/views/front/view.html.php on line 184

محتوای لاین 184:
کد:
return mosFormatDate($date);

جوملای من 2.5.8 است. علت بروز این خطا چیست؟

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - bh1982 - ۱۹-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ عصر

ضمناً در نسخه 2.7 این کامپوننت چطور میشه تاریخ رو فارسی کرد؟ چون به شیوه‌ای که قبلاً گفته شد نمیشه و کدهایی که گفتین باید تغییر کنن، گویا در نسخه جدید عوض شدن.

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - peyman13 - ۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ عصر

فایل xml نصبش که توش نیست پس چجوری نصبش کنیم؟

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - Reza Ganji - ۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ عصر

ابتدا باید از فشردگی خارج کنید.

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - yaserjafarza - ۱۶-۶-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ عصر

سلام
میخواستم بدونم این کامپوننت پرداخت آنلاین نداره؟
چجوری میشه براش پرداخت انلاین گذاشت ؟
من میخوام کاربر حین درج آگهی نوع آگهیش رو مشخص کنه و همونجا هم پرداخت کنه...
لطفا راهنمایی کنید.

RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي - Mojtaba Pordel - ۱۷-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ صبح

سلام
برای پرداخت آنلاین یه کامپوننت جدا داره که از سایت سازنده قابل دریافته، البته پولیه. و اینکه باید به سیستم های بانکی ایران متصل بشه