پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود (/thread-18607.html)

نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - irmacfa - ۱۱-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۲۵ صبح

سلام خسته نباشید
دوستان میخواستم در کامپوننت فوکا دانلود کار کنم که بشود فایل APK نیز قابل بارگزاری باشد از اون جا که پشتیبانی نمیشه میخواستم بپرسم فرمت قرار گیریش چطوری هست در بخش پیکربندی فوکا

[تصویر:  y0dt_untitled2.png]

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - Reza Ganji - ۱۲-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ صبح

درود
در مدیا منیجر هم روی آپشن کلیک کنید و در تب کامپوننت در فیلد اول که انواع فایل است پسوند دلخواه رو اضافه کنید.

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - irmacfa - ۱۲-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ صبح

مدیا منیجر کجا هستش ؟ این قسمت که آوردم مگر نیست ؟ Blush

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - Reza Ganji - ۱۲-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ صبح

در جوملا سه از منو محتوا یا همون مطالب مدیریت رسانه را انتخاب کنید و سپس روی آیکن انتخاب ها در بالا کلیک کنید.

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - irmacfa - ۱۲-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ صبح

آقای گنجی من 2.5 هستم نه منظورم میدونید چیه من از فوکا دانلود استفاده میکنم در این بخش که در تاپیک اول عکسش رو گذاشتم نمیدونم چطوری فایل apk رو بهش مرفی کنم این فایل برنامه های اندرویدی هست تا راحت بارگذاری کنه !! Joomla 2.5

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - Reza Ganji - ۱۲-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ صبح

مانند فایل زیپ یا rar
خط مربوط به یه کدام رو کپی کنید و بجای پسوند زیپ پسوند apk رو قرار دهید و در اون کادر اضافه کنید.

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - irmacfa - ۱۲-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ صبح

آقای گنجی همین کارو کردم اما مینویسه نوع فایل نمیتواند بار گذاری شود
گزینه آخر رو apk کردم اما هیچ تغییری نمیکند ببیند عکس هم گذاشم ازش
کد php:
{pdf=application/pdf
{
ppt=application/powerpoint}
 {
gz=application/x-gzip
{
tar=application/x-tar}
 {
tgz=application/x-tar
{
zip=application/x-zip}
 {
bmp=image/bmp}
 {
gif=image/gif
{
jpeg=image/jpeg}
 {
jpg=image/jpeg
{
jpe=image/jpeg}
 {
png=image/png}
 {
tiff=image/tiff}
 {
tif=image/tiff}
 {
txt=text/plain}
 {
mpeg=video/mpeg}
 {
mpg=video/mpeg
{
mpe=video/mpeg
{
qt=video/quicktime}
 {
mov=video/quicktime}
 {
avi=video/x-msvideo
{
flv=video/x-flv
{
doc=application/msword}
{
apk=application/apk

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - Reza Ganji - ۱۳-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ صبح

در مدیریت رسانه ها هم باید اضافه کنید.
ابتدا باید در تنظیمات جوملا مجاز باشه این پسوند و سپس در تنظیمات کامپوننت هم مجاز کنید.

RE: نحوه فراخوانی فایل apk به فایل های قابل بارگذاری فوکا دانلود - irmacfa - ۱۳-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ صبح

جناب گنجی در تنظیمات رسانه هم وارد کردم اما باز اجازه به بنده نمیده در فوکا در صورتی که طبق فرموده شما در مدیریت رسانه نیز معرفی شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.