پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
آپلود سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: آپلود سایت (/thread-18596.html)

صفحه‌ها: 1 2

آپلود سایت - raahil - ۹-۷-۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ صبح

بنده وقتی sql ها رو در هاست نصب میکنم به این ارور رو میده:

کد:
SQL query:

-- -------------------------------------------------------- -- -- Table structure for table `ram9d_k2_items` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `ram9d_k2_items` ( `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `title` varchar(255) NOT NULL, `alias` varchar(255) DEFAULT NULL, `catid` int(11) NOT NULL, `published` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '0', `introtext` mediumtext NOT NULL, `fulltext` mediumtext NOT NULL, `video` text, `gallery` varchar(255) DEFAULT NULL, `extra_fields` text CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_unicode_ci, `extra_fields_search` text NOT NULL, `created` datetime NOT NULL, `created_by` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `created_by_alias` varchar(255) NOT NULL, `checked_out` int(10) unsigned NOT NULL, `checked_out_time` datetime NOT NULL, `modified` datetime NOT NULL, `modified_by` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `publish_up` datetime NOT NULL, `publish_down` datetime NOT NULL, `trash` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '0', `access` int(11) NOT NULL [...]

MySQL said: Documentation

#1214 - The used table type doesn't support FULLTEXT indexes

و نمیدونم مشکل از کجاست!

لطفا راهنمایی کنید!!!

RE: آپلود سایت - sajjad salehi - ۹-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ عصر

میشه کامل تر بگید قصد چه کاری رو دارید چه اسکریپتی رو دارید نصب میکنید ، این مشکل در چه مرحله ای اتفاق افتاده و ....
احتمال میدم قصدتون نصب بسته ی نصبی جوملا باشه و قبلش بانک اطلاعاتی رو ایجاد نکرده اید

RE: آپلود سایت - raahil - ۹-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ عصر

با تشکر از پاسخوگیی شما.

بنده جوملا را در در سیستم خود بالا اوردم. با برنامه ومپ سرور. بعد از اتمام کار و نصب قالب شخصی و نصب برخی از افزونه ها خواستم در هاست نصب کنم.
وقتی میخوام sql را که از لوکل هاست خروجی گرفته ام و میخوام آن را روی سرور اینپورت کنم. این ارور رو میده....

اگر میشه راهنمایی کنید..!!!!

RE: آپلود سایت - Pourdaryaei - ۹-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ عصر

نيازي به اين كارهاي پيش پا افتاده نيست
كامپوننت Akeeba Backup رو دانلود و نصب كنيد ، يك نسخه پشتيبان كامل گرفته و آپلود كنيد توي هاستتون ، مثل يك وبسايت عادي نصبش كنيد .
خود كامپوننت تمام كارها رو براتون خودكار انجام ميده

RE: آپلود سایت - raahil - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ صبح

سلام
عیدتون مبارک.

افزونه خیلی عالی بود. مرسی

ولی موقع نصب روی سی پنل یک ارور میده

Unable to connect to the Database: Could not connect to MySQL.

RE: آپلود سایت - Pourdaryaei - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ صبح

بخاطر این هست که اسم سرور و دیتابیست رو اشتباه وارد کردی

فکر کنید اسم سرور شما لوکال هاست باشه ( 90 درصد اینطوریه ) اسم یوزرنیم شما هم راحیل باشه

خب پس باید اطلاعاتی که درست کردید به شکل زیر باشه

اطلاعات شما :

کد:
host : localhost
database name : esmedatabase
username : useredatabase

خب این چیزی هست که شما تعریفش کردید ، حالا چون شما یوزنیمی که وارد سی پنل میشید raahil هست
ورودی ها به این شکل میشه

کد:
host : localhost
database name : raahil_esmedatabase
username : raahil_useredatabase

خب اگر متوجه شده باشین _raahil اول چیزی که تعریف کردین هست ... شما هم همینکار رو انجام بدید مشکل برطرف میشه

RE: آپلود سایت - raahil - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ صبح

سلام
آقا خیلی باحالی....

کار کرد...

ولی باز همون ارور اولی رو داد ...

کد:
Database error processing line 3
Database server error reply:

ErrNo #0
SQL=
Raw query text:

CREATE TABLE `#__k2_items` (   `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,   `title` varchar(255) NOT NULL,   `alias` varchar(255) DEFAULT NULL,   `catid` int(11) NOT NULL,   `published` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '0',   `introtext` mediumtext NOT NULL,   `fulltext` mediumtext NOT NULL,   `video` text,   `gallery` varchar(255) DEFAULT NULL,   `extra_fields` text CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_unicode_ci,   `extra_fields_search` text NOT NULL,   `created` datetime NOT NULL,   `created_by` int(11) NOT NULL DEFAULT '0',   `created_by_alias` varchar(255) NOT NULL,   `checked_out` int(10) unsigned NOT NULL,   `checked_out_time` datetime NOT NULL,   `modified` datetime NOT NULL,   `modified_by` int(11) NOT NULL DEFAULT '0',   `publish_up` datetime NOT NULL,   `publish_down` datetime NOT NULL,   `trash` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '0',   `access` int(11) NOT NULL DEFAULT '0',   `ordering` int(11) NOT NULL DEFAULT '0',   `featured` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '0',   `featured_ordering` int(11) NOT NULL DEFAULT '0',   `image_caption` text NOT NULL,   `image_credits` varchar(255) NOT NULL,   `video_caption` text NOT NULL,   `video_credits` varchar(255) NOT NULL,   `hits` int(10) unsigned NOT NULL,   `params` text NOT NULL,   `metadesc` text NOT NULL,   `metadata` text NOT NULL,   `metakey` text NOT NULL,   `plugins` text NOT NULL,   `language` char(7) NOT NULL,   PRIMARY KEY (`id`),   KEY `item` (`published`,`publish_up`,`publish_down`,`trash`,`access`),   KEY `catid` (`catid`),   KEY `created_by` (`created_by`),   KEY `ordering` (`ordering`),   KEY `featured` (`featured`),   KEY `featured_ordering` (`featured_ordering`),   KEY `hits` (`hits`),   KEY `created` (`created`),   KEY `language` (`language`),   FULLTEXT KEY `search` (`title`,`introtext`,`fulltext`,`extra_fields_search`,`image_caption`,`image_cre​dits`,`video_caption`,`video_credits`,`metadesc`,`metakey`),   FULLTEXT KEY `title` (`title`) ) ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=273 DEFAULT CHARSET=utf8

من فکر میکنم ایراد از کامپوننت کی 2 هست.

RE: آپلود سایت - Pourdaryaei - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ صبح

اگر وبسایتت توی لوکال درست کار میکنه نباید توی هاست مشکل داشته باشه

RE: آپلود سایت - raahil - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ صبح

تو لوکال هاست درست کار میکنه. و حتی همین خروجی نصبی که دارم تو سی پنل نصب میکنم رو دوباره تو لوکال هاست نصب کردم. بدون هیچ مشکلی نصب شد.

نمیدونم دقیقا مشکل از کجاست!!!

RE: آپلود سایت - Pourdaryaei - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ صبح

همین بک آپی که دارید رو توی لوکال نصب کنید ، K2 رو حذف کنید و دوباره بک آپ بگیرید و آپلود کنید ببینید بدون K2 مشکل برطرف میشه یا خیر .

البته بک آپ اولی رو نگه دارید