پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کمک در راست چین کردن قالب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: کمک در راست چین کردن قالب (/thread-1842.html)

کمک در راست چین کردن قالب - p30note - ۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ صبح

قالب سایت من خودش RTL داره. مطالبی که گذاشتم تو سایت درون محتوا همه RTL هستش و مشکلی نداره اما در درون مجموعه ها و بخش ها LTR هستش یعنی از چپ به راسته مثه عکس زیر. لینک دانلود css قالبمو در زیر گذاشتم. لطفا کمک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس از داخل مجموعه!

[تصویر:  moshkele_rtl.jpg]

RE: کمک در راست چین کردن قالب - پیام عمرانی - ۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ صبح

لینک دمو سایت هم قرار بدید

RE: کمک در راست چین کردن قالب - p30note - ۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ صبح

(۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی لوکال نصب کردم
(۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ صبح)p30note نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی لوکال نصب کردم

این دموی انگلیسیش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کمک در راست چین کردن قالب - شاهین سمیع عادل - ۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ عصر

منظور آقای عمرانی دموی سایت خودتان بود .
کد زیر را به انتهای فایل template_rtl.css قالب اضافه کنید اگر مشکل حل نشد به انتهای فایل template.css اضافه کنید و اگر مشکل پابرجا بود دموی آنلاین سایت خودتان را بدهید .

کد:
table.contentpane{
direction:rtl;
text-align:right;
}

RE: کمک در راست چین کردن قالب - p30note - ۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر

دمو سایت رو آپلود کردم

user:admin
pass:admin

اینم آدرس یکی از مجموعه ها

RE: کمک در راست چین کردن قالب - پیام عمرانی - ۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ عصر

برای اینکار باید علاوه بر تغییرات در css ها ، در المنت های افزونه هم تغییرات ایجاد بشه که ملزم دسترسی کامل و داشتن وقت کافی است

RE: کمک در راست چین کردن قالب - p30note - ۲۷-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ عصر

از همه ممنون. مشکل حل شد

در پوشه ccs فایل com_content.css را ویرایش کردم و float:right ها رو به float:left تبدیل کردم و برعکس. و در پوشه html که در قالب بود پوشه دیگری به نام com_content وجود داشت که بعد از باز کردن به پوشه category رفتم و فایل default_items.php رو باز کردم در اینجا هم float:right ها رو به float:left تبدیل کردم و برعکس.

RE: کمک در راست چین کردن قالب - soldooz - ۲۸-۵-۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ صبح

ولی دوستان این برای فارسی سازی درست نبود هر موقع قالب هر دو قابلیت را دارد سعی کنید دست نزنید فقط دستور template_rtl.css را از موقعیت شرطی به زیر فایل اصلی template.cssکپی کنید درست میشه چون شاید روزی خواستید قالب را به کسی دهید خواست دو زبانه استفاده کند در هر حال ... مشکل حل شده خدا را شکر