پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت پرسش و پاسخ با قابلیت گذاشتن پرسش توسط کاربر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: کامپوننت پرسش و پاسخ با قابلیت گذاشتن پرسش توسط کاربر (/thread-18323.html)

کامپوننت پرسش و پاسخ با قابلیت گذاشتن پرسش توسط کاربر - shahram_pc - ۱۲-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ عصر

با سلام.من یک کامپوننت پرسش و پاسخ می خوام که کاربر بیاد پرسشی که تو ذهنش رو ارسال کنه و مدیر پس از تایید پرسش اونو به نمایش بده و پاسخشو هم قرار بده.من از کامپوننت Freestyle FAQs استفاده می کنم.والی قابلیت پرسش و پاسخ های از پیش تعریف شده مدیر برای نمایش در سایت رو داره.این طور نیست که کاربر بتونه سوالشو درج کنه تو سایت و مدیر پاسخشو بده و تو سایت به نمایش در بیاد

RE: کامپوننت پرسش و پاسخ با قابلیت گذاشتن پرسش توسط کاربر - پیام عمرانی - ۱۳-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ صبح

سلام
یه خوبشو سراغ داشتما
هرچی فکر میکنم یادم نمیاد
پیداش کردم قرار میدم

RE: کامپوننت پرسش و پاسخ با قابلیت گذاشتن پرسش توسط کاربر - alexi - ۱۹-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ صبح

سلام خوبین؟
یک کامپوننت پرسش و پاسخ آکاردونی میخاستم
ممنون میشم راهنمایی کنید
یا همین نمونه دوستمون هم باشه ممنون میشم

RE: کامپوننت پرسش و پاسخ با قابلیت گذاشتن پرسش توسط کاربر - پیام عمرانی - ۱۹-۶-۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ عصر

سلام
از این دو نمونه استفاده کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.