پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
افزونه پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال جوملا 3.0 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: پلاگین های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-63.html)
+---- انجمن: پلاگین های فارسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-65.html)
+---- موضوع: افزونه پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال جوملا 3.0 (/thread-17554.html)

افزونه پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال جوملا 3.0 - محمدسلیمانی - ۳-۱-۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ عصر

اين ماژول برای استفاده هر چه بهتر از سامانه آسان پرداخت زرين پال، در سيستم مديريت محتوا جوملا 3 ( 3.0 Joomla) طراحی و برنامه نويسی شده است.

بوسيله اين ماژول دريافت مبالغ دلخواه، توسط دروازه پرداخت زرين پال بوجود مي آيد.

از طریق مدیریت جوملا، ماژول مربوطه را نصب و تنظیمات مرتبط با آن را انجام دهید.

برای تنظيم ماژول کافی است کد عضويت خود (ZP.id) دريافت شده از زرين پال را در تنظيمات ماژول وارد نماييد.

این ماژول توسط بنده بهینه شده است و اگر مشکلی بود همینجا مطرح کنید.

RE: افزونه پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال جوملا 3.0 - hamed2400 - ۲۵-۴-۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ عصر

سلام.
امکان ش هست کاربر مبلغ رو وارد کنه؟
برای حمایت مالی می خواستم. donation.
نسخه جوملا : 3.4
- - - - -

RE: افزونه پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال جوملا 3.0 - پیام عمرانی - ۲۸-۴-۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ عصر

سلام
خود زرین پال همچین افزونه ای رو داره که فکر میکنم اسمش " آسان پرداخت " باشه
تو آزمایشگاه زرین پال بگردید

RE: افزونه پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال جوملا 3.0 - mo-hammad - ۲۰-۵-۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ عصر

سلام اینکه نمیشه توش مبلغ وارد کرد برای آخرین ورژن جوملا - تکست باکسش تو سایت قفله اصلا نیست !

RE: افزونه پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال جوملا 3.0 - رضاندیمی - ۲۱-۵-۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ صبح

سلام.
همونطور که جناب عمرانی عرض کردند توخود زرین پال هست.حالا اگه میخواید مبلغ رو خودتون یا کاربر بیاد وارد کنه،اسکریپت(پرداخت های چندگانه زرین فاکتور) رو استفاده نمایید.
من تو سایت های دیگه ازش استفاده می کنم.
حتما باید افزونه های جوملا باشه؟؟؟؟؟؟