پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات تجاری (/forum-137.html)
+--- انجمن: افزونه های جوملا (/forum-139.html)
+--- موضوع: پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing (/thread-17495.html)

پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - Reza Ganji - ۲۲-۱۲-۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ صبح

[تصویر:  1426169499_1_6712ebf1c7.jpg]

Plugin joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

درود
توسط این پلاگین میتوانید امکان ارسال مطالب سایت خود به شبکه های اجتماعی معروف و اصلی را ایجاد کنید.با اینکار کاربران سایت شما براحتی مطالب سایت شما را در شبکه های اجتماعی منتشر میکنند و باعث بیشتر شدن ترافیک و رنک سایت شما میگردند.

این پلاگین بعنوان هدیه نوروز سال 1394 تا 12 فروردین بصورت رایگان منتشر میگردد.

تصویری از آیکن ها و نحوه نمایش این پلاگین :

[تصویر:  1426170027_1_185079f092.png]

RE: پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - rasooli.m - ۲۲-۱۲-۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ صبح

این پلاگینو نصب کردم، فعالش کردم کلا سایتم بالا نمیاد.

RE: پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - Reza Ganji - ۲۲-۱۲-۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ صبح

تو پیام خصوصی برام بفرستید ادرس سایت رو.
یک پلاگین جانبی هم همراهش بود فکر کنم نیازه ابتدا نصب کنید.
من چک میکنم

RE: پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - rasooli.m - ۲۲-۱۲-۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ صبح

پلاگین دوم رو هم نصب کردم درست شد.
خیلی عالیه پلاگینش

RE: پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - moas - ۱۲-۱-۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ صبح

اگر یک پلاگین جانبی هم همراهش هست لطفا آن را نیز برای دانلود قرار دهید

RE: پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - YasinDesign - ۱۲-۱-۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ صبح

دوست عزیز هر 2 پلاگین توی پکیج موجود هست
بعد از دانلود فایل را استخراج کنید تا 2 تا پلاگین معلوم بشن
بعشد هر 2 را نصب کنید

موفق باشید

----------------------------------------------------
تـــــوجـــــــــــه :

قوانین انجمن را رعایت کنید.
ار ارسال اسپم خودداری کنید.
برای تشکر از شخصی که به سوال شما پاسخ میدهد فقط روی دکمه تشکر کلیک کنید و یا دکمه اعتبار.
در صورتی که بعد از گذشت 2 روز پاسخی برای سوال شما داده نشد از کلمه UP در پاسخ موضوع خود استفاده کنید.
برای حل مشکلاتی که مربوط به قالب است لطفا دمو قرار بدید.
در صورتی که سوال و مشکلی در مورد افزونه ای دارید لطفا افزونه مورد نظر را به پست خود پیوست کنید.
حتما در سوال خود ورژن جوملای خود را اعلام کنید.

RE: پلاگین ارسال مطالب سایت به شبکه های اجتماعی KA Social Sharing - hercol2013 - ۱۰-۹-۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ صبح

به صورت اتوماتیک می فرسته به شبکه های اجتماعی ؟؟؟؟