پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا (/thread-17469.html)

خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا - bbyk - ۱۷-۱۲-۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ عصر

سلام دوستان.
من بسته انتقال جوملا به جوملا 3 رو از سایت جومینا دانلود کردم و میخوام سایت جوملا 2.5 روی لوکال رو به جوملا 3 انتقال بدم خطای زیر رو میده لطفا راهنمایی کنید عکسش پیوست شد.

RE: خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا - Pourdaryaei - ۱۷-۱۲-۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ عصر

درمورد افزونه های جومینا بهتره از خود انجمن جومینا سوالاتتون رو بپرسید .

اگر خیلی ساده میخواید جوملاتون رو به نسخه 3 منتقل کنید لینک زیر رو مطالعه کنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا - bbyk - ۱۸-۱۲-۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ صبح

من تمامی مراحل گفته شده رو کامل انجام دادم افزونه ها رو هم به جز افزونه های خود جوملا حذف کردم ولی باز خطا داد عکسشم پیوست کردم لطفا راهنمایی کنید.

RE: خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا - YasinDesign - ۱۸-۱۲-۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ صبح

خطای زیر میگه که جدول oOpfo_postinstall_messages وجود نداره

شما به صورت دستی بسازیدش . مشکل حل میشه

RE: خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا - bbyk - ۱۸-۱۲-۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ صبح

نمیشه که فیلداشو نمیدونم چندتاس و چین.
انجام دادم خطا داد باز.

RE: خطای زیر موقع ارتقا جوملا 2.5 به 3 با بسته جومینا - sajjad salehi - ۱۸-۱۲-۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ عصر

jupgrade , spatransfer هر دو این افزون ها عالی عمل میکنن و آقای گنجی هر دو رو توی انجمن قرار داده . با jupgrade امتحان کنید نشد با
spatransfer
البته مشکل شما احتمالا با رفتن به قسمت افزونه ها> مدیریت افزونه ها > پایگاه داده و بازسازی حل بشه .