پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax (/thread-17265.html)

نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - jahani - ۱۸-۱۱-۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ عصر

سلام امکانش هست این افزونه برای کاربران دراین انجمن قرار داده بشه؟ ما هم خیلی وقته دنبالش میگردیم. ممنون
اینم لینک دمو:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - jahani - ۱۹-۱۱-۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ عصر

ازدوستان کسی نمیتونه این افزونه رو تهیه کنه؟

RE: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - Mojtaba Pordel - ۱۹-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ عصر

سلام
ماژول BT Content Slider شبیه به اینه. فقط فکر کنم افکت های این رو نداره (منظورم افکت های تصاویره). البته رایگان هم هست
-------------------

RE: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - jahani - ۲۱-۱۱-۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ عصر

شانس نداریم بقرآن...نشد یبار ما یه افزونه دلخواهمون رو دانلود ونصب کنیم ومشکل نداشته باشه !

افزونه رو نصب کردم همه چی خوبه فقط کنترلر بالای افزونه وقتی روش کلیک میکنی کل تصاویر میپره ! ودیگه نمیاد...توی دموش اینطور نیست وقتی روی اون دایرهای کوچیک کنترلر میزنی لیست بعدی مطالب وتصاویر میاد ولی مال من وقتی روش میزنی میپره!

اگه بشه کنترلر برداشته بشه خوب میشه...کسی میدونه چطوری بردارمش؟؟ توتنظیمات خودش نداره چنین قابلیتی رو...ممنون

RE: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - jahani - ۲۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ عصر

کسی ازعزیزان کمک میکنه؟

RE: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - Reza Ganji - ۲۵-۱۱-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ عصر

کدام افزونه رو نصب کردید و به مشکل خوردید.لطفا دمو سایت خودتون رو قرار دهید

RE: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - jahani - ۲۶-۱۱-۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ صبح

استاد گنجی این رو نصب کردم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی مثل چیزی که در دمو هست نیست...وقتی روی اون نقاط کنترلی بالاش میزنی کلا میره....
اینم دموش:

RE: نیازبه افزونه MJ Slider Ajax - Reza Ganji - ۲۸-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ صبح

از DJ-ImageSlider استفاده کنید :