پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ (/thread-17229.html)

وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - jahani - ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ عصر

سلام.وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ کلی بازدید ازمطلب صورت گرفته ویدفه میبینم مطلب نیست میرم نگاه میکنم میبینم زده مطلب معلق مجبور میشم یک بار دیگه مطلب رو ایجاد کنم.... مثل سرطان میمونه این وضعیت کثیف...

دلیلش چیه؟؟ چطور میشه مطلب معلق رو دویاره درستش کرد؟

RE: وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - سعید حمزه زاده - ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ عصر

تاریخ انتشار و پایان انتشار رو بررسی بفرمایید

یا علی

RE: وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - jahani - ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ عصر

مرسی. اما این مشکل زمانی بوجود میاد که ازداخل خود وب سایت میخوام مطلبی را ویرایش کنم...یدفه مطلب غیب میشه ...بعدمیام توی قسمت مدیریت جوملا میبینم زده معلق

RE: وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - fidoman - ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ عصر

سلام و دورود برای من هم این مشکل به وجود اومده تاریخ انتشار و پایان رو دیدم و تاریخ پایان رو تغییر دادم ولی بازم به حالت منتشر در اومد !!!!

RE: وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - sajjad salehi - ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ عصر

این مشکل بعد از آپدیت اتفاق میافته . الان موقع ذخیره مطلب دو بار زمان به جلو یا عقب میره و راه حلش هم حذف مطلب و ارسال مطلب جدید . نسخه ی جوملا رو هم دوباره به روز کنید بک آپ فراموش نشه .

RE: وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - fidoman - ۱۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ عصر

سلام و دورود اپدیت کردم درست نشد /یعنی به غیر از این راه راه دیگه ای نیست ؟
این باشه که کلا مصیبته

RE: وقتی یه مطلب درحالت معلق قرارمیگیردچکاربایدکرد؟ - sajjad salehi - ۱۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ عصر

گفتم که فقط حذف مطلب و ارسال دوباره ی اون یا میتونی از phpmyadmin تاریخ انتشار رو تنظیم کنی .اگه تاریخ مطلب رو با مدیریت مطلب جوملا اصلاح کنی دوباره خراب میشه .
برای من وقتی اتفاق میافته که دکمه ذخیره رو چند بار کلیک کنم یک بار که کلیک کردی صبر کن تا نتیجه رو ببینی .