پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل در درج کد به علت نبود html - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل در درج کد به علت نبود html (/thread-16984.html)

مشکل در درج کد به علت نبود html - pasokhgoo - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ عصر

با سلام و ادب
بنده از ادیتور JCE استفاده میکنم و حالا میخوام کدی رو در مطلب بزارم اما گزینه html نیست که کد رو داخل اون قرار بدم.این عکس ادیتور:
[تصویر:  06489497532505028914.png]

حالا من میخوام یه کد مثل کد تبلیغات یا وبگذر یا زرین پال و هر چیز دیگه رو چطور قرار بدم؟
با تشکر

RE: مشکل در درج کد به علت نبود html - Pourdaryaei - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ عصر

اون قسمتي كه عكس يك صفحه با<> هست اون براي گذاشتن كد بايد باشه ديگه ! ولي اگر ميخاي توي يك موقعيت ماژول قرار بديد , پيشنهاد ميكنم از ماژولهاي درج كد استفاده كنين

RE: مشکل در درج کد به علت نبود html - pasokhgoo - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ عصر

با تشکر. بله درست بود.

یک مشکل دیگه که در این ادیتور هست تنظیمات فونت و اندازه اون هست.
مثلا وقتی من فونت شماره 10 رو اتخاب می کنیم و بعد از نوشتن و زدن اینتر برای خط بعدی دوباره شماره فونت به 8 که پیش فرضه برمیگرده که خیلی ریزه و من باید بعد از نوشتن مطلب در انتها همه رو ویرایش کنم.
و دوم اینکه میخوام فونت ثابت تاهاما بشه اما نمیتونم

RE: مشکل در درج کد به علت نبود html - Pourdaryaei - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ عصر

وقتي اين اديتور رو نصب ميكني يك ويزاردي داره كه نوع فونت پيشفرض و اندازه قلم رو ميتوني انتخاب كني ؛ از تنظيمات كامپوننت اديتور بريد و دوباره اين ويزارد رو اجرا كنيد و اين تنظيمات رو براي قالب پيشفرضتون انتخاب كنيد مشكلتون حل ميشه

RE: مشکل در درج کد به علت نبود html - pasokhgoo - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ عصر

من خیلی تلاش کردم اصلا چنین گزینه ای که فونت و اندازه اون تنظیم بشه نیست.در بخش کامپوننت این گزینه ها هست:
Control Panel
Editor Global Configuration
Editor Profiles
Install Add-ons
که نمیدونم تو کدوم یک و به چه عنوانیه.هر کدوم رو تست کردم فرقی نکرد.
با تشکر

RE: مشکل در درج کد به علت نبود html - Pourdaryaei - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ عصر

من معذرت میخوام ؛ این ادیتور رو با JCK اشتباه گرفتم ، JCK هم یک ادیتور بسیار پیشرفته و سبکی هست که امکانات زیادی داره ، همینطور میتونی نوع و اندازه فونت رو انتخاب کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.