پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ (/thread-16888.html)

صفحه‌ها: 1 2

بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - MARKO - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ صبح

دوستان سلام

من کامپوننت جی کامتت رو که پاک کردم کلا دیگه هیچکدوم از مطالبم باز نمیشه ..
دلیلش چیه دوستان ؟؟ خواهشن راهنماییم کنید چون بدجور گیر افتادم ..BlushBlushBlush

این هم سایت :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - Reza Ganji - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ صبح

برای پیدا کردن مشکل ابتدا در مدیریت نمایش پیام های خطا رو فعال کنید و همچنین در تنظیمات پی اچ پی هاست که شما در پارس جوم هاست دسترسی دارید.برای این منظور نسخه پی اچ پی 5.3 را انتخاب کنید و اکستیشن های مورد نیاز رو تیک بزنید سپس با کلیک برروی دکمه تنظیمات پی اچ پی نمایش پیام های خطارو روی on قرار دهید و ذخیره کنید.
سپس ارور مشاهده شده را برررسی و بعد از جستجو نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - Pourdaryaei - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ عصر

احتمالا پلاگينهاي مربوط به محتوا رو حذف نكردي

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - سعید حمزه زاده - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ عصر

دوست عزیز همنطور که جناب پورداریایی فرمودند پلاگین این کامپوننت رو نیز غیرفعال و حذف بفرمایید

نکته دوم هم در مورد انتخاب نام برای ارسالتون هست

لطفا از نام های کوتاه استفاده بفرمایید:

"عدم نمایش مطالب پس از حذف jcomment"

خواهشا از طرح سوال در عنوان بپرهیزید

یا علی

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - MARKO - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ عصر

پلاگينهاي مربوط به محتوا ؟؟؟ لطفا بگید چه پلاگینی رو باید غیر فعال کنم ؟؟

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - MARKO - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ عصر

نمایش خطا رو فعال کردم ولی پلاگینی از از این کامپوننت ندیدم ...

لطفا راهنماییم کنید

مرسی

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - Pourdaryaei - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ عصر

قسمت نصب / حذف جوملا بريد ؛ از جستجو jcomment بنويسيد ؛ تمام چيزهايي كه مربوط به اين كامپوننت هست نمايش ميده , هرچي هست رو غيرفعال يا حذف كنيد ...
گاهي هم بايد از FTP اين پلاگينها رو حذف كنين

يا ميتوني دوباره جي كامنت رو نصب كني و ببيني مشكل برطرف ميشه كه مشخص بشه آيا اين صفحه سفيد از جي كامنت هست يا مشكل جاي ديگه است

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - MARKO - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ عصر

دوباره هم نصب کردم فایده ای نداشت ..

همین ارور رو میده

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - Pourdaryaei - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ عصر

اطلاعات سايت و هاستينگت رو برام پيام خصوصي كن تا يكساعت ديگه ميرم خونه سعي ميكنم چكش كنم

RE: بعد حذف جی کامنت دیگه هیچ مطلب من باز نمیشه ؟؟ دلیلش چیه ؟ - MARKO - ۲۵-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ عصر

حالا پلاگین ها و مازول هاشو پاک کردم این ارور رو میده :

Notice: Use of undefined constant add_css - assumed 'add_css' in /home/asramiir/public_html/plugins/content/JoomLifebookmarks.php on line 49

Notice: Undefined variable: add_class in /home/asramiir/public_html/plugins/content/JoomLifebookmarks.php on line 234

Catchable fatal error: Object of class JException could not be converted to string in /home/asramiir/public_html/components/com_content/views/article/view.html.php on line 178