پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK (/thread-16831.html)

مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK - ariatm511 - ۱۸-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ عصر

با سلام
دوستان عزیز من از اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK (که تو این تابتیک معرفی شده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قالب سایتم استفاده کردم
اسلاید شو رو در هر موقعیتی که قرار میدم تصاویر رو نصف عرض موقعیت نشون میده مشکل از قالب هست رو قالبهای دیگه درست کار میکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
من قالبم رو لوکال هست پس دمو ندارم
تصاویر رو پیوست میکنم
[تصویر:  gn1114adi6y3.png]

RE: مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK - Reza Ganji - ۱۸-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ عصر

ادرس سایتتون رو باید قرار دهید تا بچه ها بتونند آنلاین بررسی کنند.

RE: مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK - sajjad salehi - ۱۸-۹-۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ عصر

موقع تنظیم ارتفاع از درصد استفاده کنید و عرض رو هم روی auto بگذارید . معمولا این شکلی خودش کیپ کادر میشه

RE: مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK - ariatm511 - ۳۰-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ صبح

باتشکر از دوستان عزیز بابت راهنمایهای که کردین
حقیقتا من همون روزی که این سوالو مطرح کردم یهوی قسمت شد رفتم کربلا نشد پیگیر مشکل بشم
اینم آدرس سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا راهنمایی بفرمایید

باتشکر

RE: مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK - sajjad salehi - ۳۰-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ عصر

ماژول برای من به درستی نمایش داده میشه . نسخه ی مرورگرتون چیه؟

RE: مشکل قالب با اسلاید شو پیشرفته Slideshow CK - صدرا حسابی - ۳۰-۹-۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ عصر

مشکل به خاطر text-align: center هست که به #top در فایل template.css دادید،
در خط 282 #top رو حذف کنید:

کد:
#top, #center-top, #center-bottom, #bottom {
  text-align: center;
  padding: 10px 10px 0;
}