پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
افزونه ای شبیه به این سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+--- موضوع: افزونه ای شبیه به این سایت (/thread-16801.html)

افزونه ای شبیه به این سایت - شیوا متقی - ۱۶-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ صبح

سلام دوستان افزونه ای میخوام که مثل این سایت قالبها یا چیزهای دیگر رو بتونم رو نمایی کنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: افزونه ای شبیه به این سایت - صدرا حسابی - ۱۶-۹-۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ صبح

سلام

بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در جوملا به افزونه های مخصوص برای همین کارایی اختصاص یافته است، البته از خیلی از افزونه های نمایش مطلب هم می توان استفاده کرد. مثلا پیشنهاد می کنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را تست کنید.

RE: افزونه ای شبیه به این سایت - شیوا متقی - ۱۶-۹-۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ صبح

مرسی آقای حسابی اینا رو قبلا امتحان کردم،ولی خود سایت جومینا از چی استفاده کرده؟میخوام مثل همون باشه.

RE: افزونه ای شبیه به این سایت - صدرا حسابی - ۱۶-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ صبح

اگر دقیقا همین افزونه رو می خواید به نظر میاد اختصاصی کار شده و من مشابهش رو در افزونه های جوملا ندیدم، البته با ترکیب گالری عکس در مطالب جوملا یا k2 یا سایر CCK ها می توان ظاهر مشابهی ایجاد کرد.
در بین portfolioهادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که تجاریم هست تقریبا ظاهر مشابهی دارد، تنها مطالب به صورت افقی و تمام عرض قرار گرفته اند که قابل تغییر می باشد.