پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
لطفا کمکم کنید ... منوی فارسی سایتم رفته بجاش منوی انگلیسی سایتم هست - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+---- موضوع: لطفا کمکم کنید ... منوی فارسی سایتم رفته بجاش منوی انگلیسی سایتم هست (/thread-16789.html)

لطفا کمکم کنید ... منوی فارسی سایتم رفته بجاش منوی انگلیسی سایتم هست - sb2max - ۱۵-۹-۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ صبح

سلام بزرگواران. برای بنده یک مشکل پیش اومده ، بعد از دیروز (که کامپونیت ار اس فروم RSForm! Pro_PERSIAN_ 1.50.2 رو نصب و تنظیم کردم ) قالب سایت از صبح می بینم بهم خورده مثلا لوگوی فارسی اومده جای لوگوی انگلیسی و منوهای فارسی ناپدید شده و بجای اون منوی انگلیسی ناقص می یاد جای منوی فارسی . بعد از نصب این کامپونیت بنده فقط یک فرم استخدام ایجاد کردم همین ، جالبه اون موقع مشکلی نبود بعد از گذشت شب این مشکل پیش اومده. لطفا کمکم کنید. منتظرم ... سپاس

سایتم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: لطفا کمکم کنید ... منوی فارسی سایتم رفته بجاش منوی انگلیسی سایتم هست - سعید حمزه زاده - ۱۵-۹-۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ صبح

دوست عزیز مشکلی که شما میفرمایید هیچ ربطی به نصب کامپوننت و ساخت فرم نداره!

یک شبه هم چیزی تغییر نمیکنه

RE: لطفا کمکم کنید ... منوی فارسی سایتم رفته بجاش منوی انگلیسی سایتم هست - sb2max - ۱۵-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ عصر

سپاس از پاسختون . میشه بفرمایید مشکل ممکنه از کجا باشه؟ چون من بغیر از نصب کامپونیت مذکور اصلا هیچ کاری انجام نداده ام!!

RE: لطفا کمکم کنید ... منوی فارسی سایتم رفته بجاش منوی انگلیسی سایتم هست - سعید حمزه زاده - ۱۵-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ عصر

اگر سایتتون دو زبانه هست، بررسی بفرمایید ببینید تنظیمات اون به چه شکل هست، زبان پیشفرض در سایتتون رو بررسی بفرمایید.

ممکنه تغییراتی اعمال کرده بودید و بخاطر کش سیستمتون ندیدید، بعد از اینکه کشتون پاک شده به این شکل در اومده

یا علی