پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) (/thread-16745.html)

صفحه‌ها: 1 2

چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - MARKO - ۱۰-۹-۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ صبح

سلام و درود
من هرکاری میکنم نمیتونم این هدر رو درون سایتم قرار بدم که فیت بشه ..
چیکار کنم ؟؟؟ ممنون میشم جوابمو بدید و راهنمایی کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - MARKO - ۱۰-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ صبح

میخوام اندازه بنرم کل هدر بالا رو یگیزه مثلا بشه 940 در 250

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - bidak - ۱۰-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ صبح

منظورتون نشریه هست؟

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - bidak - ۱۰-۹-۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ صبح

اسم بنر را با یک فایل جستجوی متنی جستجو کنید مانند notepad+ وقتی پیدا کردین با کد margin-right:100px; جابجا کنید 100 پیکسل را میتوانید کم یا زیاد کنید.

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - YasinDesign - ۱۰-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ صبح

سلام

این مسیر را برید
templates/kh_sazmani_ii/css/template.css

خب توی فایل در خط 288 کد زیر وجود داره

حالا هرجوری دوست داری ویرایشش کن
Rose

کد:
h1.logo a {width: 400px;height: 200px;display: block;background: url(../images/logo.png) no-repeat center center;}

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - MARKO - ۱۳-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ صبح

دوست عزیز Master-Power من این کارو هم کردم ولی تغییری نکرد

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - YasinDesign - ۱۳-۹-۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ صبح

مشخصات هاست + مدیریت جوملا را به صورت کامل بدید تا براتون درست کنم و بهتونم بگم که چجوری تغییر بدید

ولی الانم کار دستم هست
برای فردا میرسم درست کنم

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - MARKO - ۱۳-۹-۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ عصر

من میخوام این بنر را هدر سایتم قرار بدم :

[تصویر:  16791206061664976313.jpg]

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - سعید حمزه زاده - ۱۴-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ صبح

این فایل رو ویرایش کنید و کامل به رنگ قرمز بک گراند بنرتون در بیارید و ذخیره کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در فایل template.css خط 287 مقدار top:20px; رو حذف بفرمایید.

مشکلتون حل میشه دوست عزیز

RE: چیکار کنم لوگوی هدر سایتم خوب داخل هدر قرار بگیره ؟؟؟ (( فوری ))) - MARKO - ۱۴-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ صبح

ممنون آقا سعید درست شد فقط نمیدونم چرا ارتفاع هدر فیت نمیشه ..

اندازه رو هم تغییر دادم و ارتفاع رو 200 کردم ولی از زیر منو میزنه بیرون..!!

چیکار باید بکنم؟؟