پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت یا اسکریپت؟؟ برای فروشگاه و شبکه اجتماعی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: کامپوننت یا اسکریپت؟؟ برای فروشگاه و شبکه اجتماعی (/thread-16638.html)

کامپوننت یا اسکریپت؟؟ برای فروشگاه و شبکه اجتماعی - astanedoost - ۲۹-۸-۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ صبح

سلام دوستان؛ راهنمایی می فرمایید؟
البته شاید نشه گفت کدوم بهتره ولی خب اگر تفاوت ها و ویژگی هایی که نسبت به هم دارند رو توضیح بدین ممنون میشم:

برای ایجاد شبکه اجتماعی و فروشگاه ساز از کامپوننت استفاده بشه بهتره یا اسکریپت ها؟
و از هر نوع، شما کدومشون رو توصیه می کنید؟
نکته اینکه سایت این شبکه ها و فروشگاه ها هم وجود داره و بنا نیست صرفا یک شبکه اجتماعی یا فروشگاه مستقل ایجاد کنیم....
پیشاپیش ممنونم

RE: کامپوننت یا اسکریپت؟؟ برای فروشگاه و شبکه اجتماعی - sajjad salehi - ۲۹-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ صبح

اگه حرفه ای هستی و با جاوا اسکریپت و css آشنایی داری خب با همشون میتونی فروشگاههای خوبی بسازی .
اگه از فروشگاهسازهایی مثل جومشاپیگ ویرچومارت یا وکامس استفاده کنی همراه فروشگاه قدرت و امکانات جوملا و وردپرس رو هم داری.
اگه دنبال نصب ساده و بلافاصله صاحب یه فروشگاه شدن هستی اسکریپتهایی مثل پرستا شاپ و اپن کارت به کارت میان ولی امکانات عمومی مجانیشون کمه .
شبکه های اجتماعی هم من الان دارم با جومسوشیال کار میکنم و ازش راضیم . قراره تاریخ شمسی هم از سال جدید میلادی بهش به صورت پیش فرض اضافه بشه .

RE: کامپوننت یا اسکریپت؟؟ برای فروشگاه و شبکه اجتماعی - YasinDesign - ۲۹-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ صبح

به نظر من شبکه اجتماعی را با phpfox بزنید چون دقیقا مثل فیس بوک هستش

فروشگاه هم با توماتو شاپ بزنید

RE: کامپوننت یا اسکریپت؟؟ برای فروشگاه و شبکه اجتماعی - astanedoost - ۲-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ عصر

ممنون دوستان