پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات تجاری (/forum-137.html)
+--- انجمن: افزونه های جوملا (/forum-139.html)
+--- موضوع: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم (/thread-16476.html)

صفحه‌ها: 1 2

کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - Reza Ganji - ۸-۸-۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ عصر

Plugin Module Component joomla 3.0 Joomla 2.5

[تصویر:  1414653168_1_ad154bcba8.jpg]

درود
اکثر دوستان با کامپوننت Widgetkit سایت یوتم آشنا هستند.این کامپوننت و پلاگین و ماژول های آن امکانات زیر را به سایت شما اضافه میکند:

اسلایدشو و گالری تصاویر و اسلایدست و آکاردئون و نقشه گوگل و لایت باکس و پخش فایل های تصویری رو صوتی که همه اینها براحتی و توسط shortcode ها در موقعیت های مختلف سایت قابل نمایش هستند.

[تصویر:  1414655121_1_c902c6b281.jpg]

برای استفاده ابزارک ها در مطالب و ماژول اچ تی ام ال سفارشی کافیست با استفاده از سینتکس های این کامپوننت shortcde های تولید شده توسط کامپوننت را در هنگام ایجاد ابزارها درون محتوا قرار دهید.در زیر تصویری از مدیریت این کامپوننت را مشاهده میکنید :

[تصویر:  1414656474_1_85ad195171.png]

این کامپوننت و استایل های آن همگی زبان فارسی (RTL) را ساپورت میکند بنابراین در این زمینه هم مشکلی ندارید و یا مشکلات کمتری خواهید داشت.من استایل های این کامپوننت رو برای دوستان قرار دادم و برای استفاده باید آنها را در پوشه مربوط به ابزار مربوطه کپی کنید در مسیر زیر :

کد:
/media/widgetkit/widgets

که برای کپی استایل های اسلایدشو باید در مسیر زیر کپی شوند :

کد:
/media/widgetkit/widgets/slideshow/styles

یعنی در مسیر اولی برای هر ابزار یک پوشه هست و درون اون هم یک پوشه به نام استایل موجود است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه خریداری شده این کامپوننت بهمراه استایل های آن در پیوست موجود می باشد.

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - YasinDesign - ۸-۸-۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ عصر

آقای گنجی میدونم نباید اینجا تشکر کنم و دکمه تشکر را بزنم

ولی واقعا جای تشکر داشت این حرکتتون

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییی

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - رضاندیمی - ۸-۸-۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ عصر

استاد گل کاشتید.واقعا دستتون طلا.
ممنون.یه تشکر کم نبود گفتم اینجا هم تشکر کنم.ببخشید به بزرگی خودتون
اگه پست هم حذف بشه اشکال نداره.فقط خواستم تشکر فراوانی بکنم ازتون.

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - jahani - ۸-۸-۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ عصر

ممنون .ببخشیدواسه کسانیکه یکم کمترآشنایی دارندیه توضیحاتی میدین؟ مثلا من یک آیتم ایجادمیکنم وکد اون روداخل یک HTML سفارشی کپی میکنم....بعدش چه اتفاقی می افته؟ پس تصاویری که اون ماژول قراره نشون بده ازکجابهش معرفی میشه؟ میشه حداقل ایجاد اسلایدست رو توضیح بدین؟ ممنون

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - jahani - ۸-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ عصر

ببخشیدبرای استفاده...............یه توضیحی میدین؟؟

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - Reza Ganji - ۹-۸-۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ صبح

از مدیریت و منو کامپوننت ها وارد تنظیمات کامپوننت شوید و در تب بالا روی آکاردئون یا اسلایدشو یا هر ابزار دلخواه کلیک کنید و مثلا اسلایدشو یا آکاردئون رو با زدن دکمه add اضافه کنید و تنظیماتش رو انجام بدید.بعد از اضافه کردن و ایجاد گالری و غیره روبروی اون یک ای دی میبینید که میتونید درون مطالب و ماژول اچ تی م ال سفارشی اضافه کنید و یا توسط ماژول این افزونه در موقعیت دلخواه نمایش دهید.
حتما در مدیریت پلاگین ها چک کنید پلاگین مربوط به این کامپوننت (Content - Widgetkit) فعال باشد.

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - jahani - ۹-۸-۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ عصر

مرسی.پس تصاویرازکجابهش معرفی میشن؟

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - Reza Ganji - ۹-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ عصر

از مدیریت.

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - Mehr@ban - ۲۲-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ صبح

سلام

فقط میخواستم بگم نسخه 1.5.5 این افزونه هم اومده!
اگه آقای گنجی لطف کنند آپدیت رو هم اضافه کنند ممنون میشیم!

یا علی

RE: کامپوننت Widgetkit نسخه حرفه ای هدیه به کاربران پارس جوم - Reza Ganji - ۲۲-۸-۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ صبح

فعلا مدت اکانتم تموم شده و اگر دوباره خرید کردم حتما براتون قرار میدم ولی معمولا تغییرات اصولی نداره و به قول یکی از دوستان یه (الف) رو میکنند (ب) یه ریلیز جدید میدن بیرون البته باید change logs رو هم دید تا ببینیم چه تغییراتی داده شده است.