پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-14.html)
+----- موضوع: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) (/thread-1639.html)

ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - vahid.exe - ۸-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ عصر

سلام.

توسط این ماژول میتونید منو به صورت اسلایدی و اتوماتیک ایجاد کنید و میتونید آیکن منو هم تغییر دهید.

لینک سایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - leksoz - ۱۸-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ صبح

لينك دمو مشكل داره!

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - Reza Ganji - ۱۸-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ صبح

برای من باز شد.دوباه امتحان کنید !

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - majid33 - ۱۸-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ صبح

لینک دمو مشکل داره
منم نتونستم ببینم

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - Pourdaryaei - ۱۸-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ صبح

لینک مشکلی نداره ، برای من هم نشون داد هم نداد Laugh

نمیدونم آی پی ایران رو مسدود کرده یا مشکل از بعضی آی اس پی ها باشه .. به هر حال با قیلتر دور زن میتونین ببینین

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - محمدرضا بهارلو - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ صبح

دوستان نسخه فارسیش که خودم ترجمه کردم رو از این پست دانلود کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - rezaetemadi - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ عصر

بچه لینک دمو مشکل نداره !
فقط کمی با سختی باز می شود ، اگر یک دفعه نشان نداد دوباره امتحان کنید !