پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها JV Override Scroll - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: پلاگین های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-63.html)
+---- انجمن: پلاگین های فارسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-65.html)
+---- موضوع: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها JV Override Scroll (/thread-16289.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - mojtaba3d - ۱۶-۹-۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ عصر

undefined

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - mojtaba3d - ۱۶-۹-۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ عصر

این فایلی که در پست قبلی گذاشتم نسخه کامل بدون کم و کاست از سایت سازنده هست که برای دانلود اون نیاز به عضویت داشت. ضمنا در عنوان فایلی که قرار دادم مشخص هست که نوشته مخصوص جوملا 3 هست. اما تو اسکرین شاتی که تو جوملا جهانی گذاشته این افزونه بر روی جوملا 2.5 نصب کرده و گفته که با 2.5 هم سازگار هست. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - sajjad salehi - ۱۷-۹-۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ صبح

میتونید دسترسی بدین یا عکس صفحه ی تنظیمات رو بگذارین ؟
اگه به اسکریپت و css آشنا هستین از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید .
کلن سیستمشون اینطوریه که موقعیت مورد نظر رو داخل یه پنل قرار میدن و زیر پنل دیگه ای اسکرولها ور مخفی میکنن . بعد عکسی رو به جای اسکرول یه حاشیه ی پنل اضافه میکنن . این یکی تنظیمات کاملی داره .

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - mojtaba3d - ۱۷-۹-۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ صبح

این هم عکس تنظیمات در جوملا 2.5.مشخصه که کتابخانه جی کوئری این ماژول توسط ج 2.5 نمیتونه لود بشه. من بقیه افزونه های این شرکت رو هم که دیدم که از همین کتابخانه برای افزونه هاشون استفاده شده بود. تست میکنم ببینم میتونم کتابخانه یکی از افزونه های دیگه رو با این افزونه جایگزین کنم.عکس رو هم ضمیمه کردم.روی پیشنهاد شما هم دارم بررسی میکنم و ممنونم

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - صدرا حسابی - ۱۷-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ صبح

سلام
بله نسخه ای که ارائه دادن جدیدا با جوملا 2.5 هم خونی نداره، من نسخه قدیمی تر رو داشتم رو جوملا 2.5 تست کردم مشکلی نداره، فقط بعد از اکسترکت کردن دو پلاگینی که داخل فایل هست نصب و فعال بشن و بعد وارد پلاگین System - JV Override Scroll بشید.

[attachment=7623]

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - mojtaba3d - ۱۷-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ صبح

ممنون صدرا جان. اما با نصب پلاگین کلا سایتم فنا میشه. تصویر گویاست که نوشته ها به شکل های خانه در میاد و کلی ارور که نسبت به اون کتابخانه جی کوئری میگیره

باز هم ممنونم از همکاریت و منتظر راهنماییت هستم.ضمنا دیتابیس هم utf8_general_ci هست و پلاگین جلوگیری از تداخل جی کوئری رو هم نصب کردم(که ممکنه درست تنظیمش نکرده باشم)

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - mojtaba3d - ۱۷-۹-۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ عصر

undefined

ممنون درست شد.اگه مشکلی پیش اومد این تاپیک رو ادامه میدم.افزونه ای که آقا صدرا اضافه کردن بر روی 2.5 کار میکنه و اوکی هست.ممنون صدرا و سجاد جان.

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - mojtaba3d - ۱۷-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ عصر

به آیندگانی که میخان از این ماژول استفاده کنند:
در انتهای فایل css این پلاگین یک خط ظاهرا به صورت دستی اضافه شده که مربوط به عرض قالب هست که با فعال شدن پلاگین، قالبتون ممکنه یکم به هم بریزه. من خط مربوطه رو حذف کردم پلاگین کاملا درست کار کرد.

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - mojtaba3d - ۱۸-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ صبح

باز هم به آیندگانی که از این ماژول استفاده میکنن
اگه بعد از نصب این ماژول این ارور رو مشاهد کردید:
کد:
Make sure you have installed and enabled, set Order first the newest version of jvjquerylib plug-in to use Override scroll plug-in
میتونید با وارد شدن به تنظیمات هر دو پلاگین نصب شده ترتیب اونها رو عوض کنید تا این ارور برطرف بشه.این اولین بار بود می دیدم که دو تا پلاگین نسبت به ترتیبشون حساس هستند.
در واقع یکی از پلاگین ها یک کتابخانه جی کوئری برای استفاده اون پلاگین اصلی هست که باید اول اون قرار بگیره و بعد پلاگین ثانی.

RE: پلاگین اضافه کردن اسکرول به مطلب ،ماژول و موقعیتها - parsrayaneh - ۹-۵-۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ عصر

کار باهاش چجوریه میشه توضیح بدین
و اینکه ایا این پلاگین کار one page کردن قالبه؟؟

بهترینها را برای شما ارزومندم.